שתף

המפץ הפוליטי של הבחירות

07:58 11.02.2024 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

הלם במערכת הפוליטית: מנכ"ל חוויות גולן ביטון הצטרף לתמיכה הרחבה במועמד לראשות העיר מתן דיל

 

מפץ פוליטי. אין מושג אחר מאשר לתאר את התמיכה של לא אחר מאשר גולן ביטון במתן דיל. 

 

ביטון, מנכ"ל חוויות, בחור מדהים שצמח מלמטה והגיע עד לפסגה מדהימה ברחובות, החליט כי הוא תומך בבחירות הקרובות, אשר ייערכו ב 27/2  ביו"ר האופוזיציה מתן דיל. 

 

 

כזכור, במשך שנים ביטון היה איש המערכת של העירייה, הביע תמיכתו בראש העיר רחמים מלול וכעת החליט כי הוא מעביר את תמיכתו למתן דיל.

 

במהלך סוף השבוע, במסגרת "רחובותי בשבוע" כתב דיל על ביטון

גולן ביטון, בן 45, נשוי באושר לרעות מורה ואשת חינוך ואבא של ירון, נאור, ניתאי וליה בת הזקונים. גולן נולד בקרית משה ברחובות, למד בבית ספר הדרים ולאחר מכן בקציר, אך לא סיים 12 שנות לימוד. הסיפור שלו יכול היה להסתיים כאן, על עוד נער שנפלט ממערכת החינוך וסגר את הגולל על סיכוייו להצליח ולהתקדם בחיים. אבל לא כשזה מגיע לגולן. את הטירונות עשה בחוות השומר וכשהגיע לצריפין לשירות הסדיר, למד אחרי הצהריים להשלים לבגרות מלאה, ובנוסף התחיל לעבוד במתנס השכונתי.

משם התחיל גולן במסלול שאת תחילתו כולם יודעים אבל את סופו רק הוא יכול היה לקבוע. כשקיבל תעודת בגרות המשיך מיד ללימודי תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה, ותוך כדי שהוא ממשיך לעבוד במתנס ומחלק אוכל בצהרונים. משם התקדם לאט לאט, קיבל תפקיד של רכז חוגים ונוער והתחיל לימודי תואר שני בניהול מערכות חינוך. כשקיבל לידיו את ניהול המתנס בקרית משה, זו הייתה סגירת מעגל אבל מבחינת גולן זו הייתה רק התחלה של פתיחת מעגל גדול בהרבה.


מצא את עצמו מסיים לימודים אקדמאיים בהצטיינות והופך אחרי כמה שנים למנכ"ל רשת "חוויות", ארגון קהילתי של תרבות ופנאי, המוביל מערך ענק של חינוך הבלתי פורמלי לכל הגילים, לאנשים עם צרכים מיוחדים ולנוער בסיכון.


גולן קיבל לידיו קונצרן ענק, המנהל 1,400 עובדים וחולש על תקציב עתק של 150 מיליון ש"ח, ונותן שירותים לרבבות מתושבי ותושבות רחובות. הוא נכנס לתפקיד וחולל בו מהפך שרק מי שמגיע מהשטח ורואה בכך שליחות ואוהב את מה שהוא עושה, יכול לחולל. רשת חוויות נודעה לצערנו כגוף שאינו נותן שירות ראוי ואין למי לפנות בו, וגולן הביא איתו בדיוק את מה שהיה חסר. להקשיב לתושבים, לפעול בצורה מקצועית וללא משוא פנים, להגיע בעצמו לשטח ולפתור בעיות עם מינימום כלים ותקציבים, כאשר הכלים המשמעותיים העומדים לרשותו הם רצון טוב, איכפתיות ואהבת אדם, כפי שצריך להיות לכל אחד ואחת בשירות הציבורי.


"באתי משכונה מאוד מאתגרת אומר בסלחנות גולן, "אבל זה מה שגרם לי דווקא להמשיך להתקדם ולהצליח. אני מרצה היום לנוער בסיכון, מספר להם מאיפה הגעתי ומראה להם שהכל תלוי בכוח הרצון והאמונה שלהם, ושאם יאמינו בעצמם יגשימו כל מה שהם חולמים".


נפרדתי מגולן היקר בהתרגשות, כי זה בדיוק החזון ו"האני מאמין" שלי. אנשים כאלו ראוי שיכהנו בתפקידים בכירים בעיריה. הנהגה צעירה, עם תודעת שירות גבוהה, מקצועיות ומעל הכל הקשבה לתושבים. זה בדיוק מה שאני מאחל ומייחל ואפעל שיתגשם בעיר שלנו.


ומאחל לכולנו שבת מבורכת, שכל החיילים והחיילות ישובו לשלום וכל החטופות והחטופים יחזרו הביתה עכשיו."

 

גולן מבחינתו הוחמא ממה שנכתב ואמר :"תודה רבה למתן דיל המועמד לראשות העיר על הפרגון והדרך החדשה והמשותפת"

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...