שתף

המכללה האקדמית אשקלון: נדחתה פתיחת השנה האקדמית

15:39 10.10.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

שנת הלימודים תשפ"ד במכללה האקדמית אשקלון תידחה בשל המלחמה והיא מיועדת, לפי שעה, להיפתח בתאריך 22.10.23

בהודעה שנשלחה אל הסטודנטים ולסגל האקדמי הוסבר כי ההחלטה התקבלה בהמשך להחלטת ועד ראשי האוניברסיטאות בישראל.


עוד ציינה הנהלת המכללה במכתב:
"ימים קשים עוברים על כולנו ובראש ובראשונה ברצוננו לחזק את כולכם. אנו שולחים איחולי החלמה מהירה לפצועים, בגוף ובנפש; והשתתפות עמוקה בכאב ובצער הנופלים. תקוותנו הגדולה היא לשיבה מהירה הביתה של כל הנעדרים והשבויים. אנחנו במעקב אחר ההתפתחויות במצב הביטחוני ומלווים את החלטותינו לגבי שיבת פעילות המכללה האקדמית אשקלון לסדרה גם בהתאם להנחיות פיקוד העורף".

 

המכללה האקדמית אשקלון מחזקת את החוסן של הסגל האקדמי והסטודנטים

בעקבות המלחמה שנכפתה על ישראל החליטו במכללה האקדמית אשקלון לקיים מפגשי זום, מדי יום, לטובת חיזוק החוסן של הסטודנטיות והסטודנטים ושל חברות וחברי הסגל האקדמי.


בהודעה שנשלחה אל הסגל האקדמי ולסטודנטים נכתב:
"המלחמה והאירועים הקשיים בימים האחרונים מציבים בפנינו אתגרים וצרכים רבים. המכללה האקדמית אשקלון בסיוע סגל הפקולטה לעבודה סוציאלית מזמינים אתכן ואתכם להצטרף למפגשי זום שיתקיימו מידי יום בשעה קבועה. מטרת המפגש היא לשמוע  לשלומכם ולהקשיב לצרכים שמתעוררים בשל האירועים הקשים. במפגשים  נלמד כלים ודרכי התמודדות להרחבת משאבי החוסן שלכם. חשוב לנו להיות לצדכם ולסייע לכם ככל שניתן".

 

מפגש הזום לסטודנטים יתקיים בין השעות: 18:30-19:30.
מפגש הזום לסגל האקדמי יתקיים בין השעות: 21:00-22:30.

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...