שתף

המועמד הצעיר של מתן דיל

09:49 09.08.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

רוחות של שינוי: יובל סימן טוב, מנכ"ל עמותת "ג'סטה", מצטרף לרשימת ״רחובותי״ בראשות המועמד מתן דיל


מתן דיל עומד בראש הרשימה העל מפלגתית והעצמאית ״רחובותי״. בהמשך להודעה על המינוי למספר 2 ברשימתו, חברת מועצת העיר עו"ד קארין ברגינסקי, נציגת מפלגת ״תקווה חדשה״, מתן מודיע היום על כוכב חדש וצעיר שמצטרף לרשימה, יובל סימן טוב.


יובל, רק בן 23, הספיק לצבור רקורד מדהים של עזרה לזולת, עשייה קהילתית ותרומה למדינה. סימן טוב הוא לוחם מצטיין, פעיל בצופים ובנוער "יש עתיד" במשך שנים ומנכ״ל עמותת ״ג׳סטה״, הפועלת בעיר רחובות במטרה לסייע לבני הגיל השלישי, בהשתתפותם של בני נוער וצעירים תושבי העיר.

 

מתן דיל: ״אני שמח להודיע על הצטרפותו של יובל לרשימת ״רחובותי״. יובל הוא דוגמה ומופת לאיש שאכפת לו מרחובות ומהסביבה ופועל רבות לטובתה. בנעוריו פעל יובל ביתר שאת למען הנוער כראש גדוד בצופים וכפעיל בנוער "יש עתיד", וכיום הוא מנכ״ל של עמותה רחובותית, בה מסייעים נערים ונערות, תושבי העיר, למאות קשישים הגרים בה. יובל הוא בחור צעיר, מלא במוטיבציה לחולל שינוי בעיר, ויחד עם הנבחרת של ״רחובותי״ בראשותי, נעשה הכל כדי לקחת את רחובות כמה צעדים קדימה, לגייס תקציבים ומשאבים לעיר ולהיענות לצרכים והרצונות שלכם. יחד נשים דגש על צעירי רחובות ועל הנושאים החשובים להם: אירועים וירידים שתהנו להגיע ולבלות בהם, אדאג לתחבורה ציבורית בשעות הלילה המאוחרות, אשיק כרטיס חדש "תושב צעיר", שיאפשר לכם ליהנות עוד יותר מחיי הפנאי והלילה בעיר, אדאג למתחמי למידה מותאמים לסטודנטים, אתמוך באהבה בעשייה החשובה של כל תנועות הנוער שלנו, והכל בשיתוף פעולה איתכם ואיתכן״.

 

יובל סימן טוב: ״אני נרגש ושמח מאוד על הצטרפותי לרשימת ״רחובותי״. כחבר מועצה אוכל להמשיך ולממש את החזון שלי בעזרה לזולת, עשייה ודאגה לאחר, תוך מתן דגש על האוכלוסייה הצעירה ברחובות והצרכים שלה. כבחור בן 23 שמתגורר בעיר, אני יודע ומכיר את הדברים בהם נמדדת איכות החיים שלנו הצעירים ומה לעשות כדי לשנות ולשפר אותה. אני מגיע עם מוטיבציה להוציא לפועל תוכניות עבודה שמותאמות לנו, ומבחינתי, מתן דיל הוא האדם היחיד שיכול, נחוש ורוצה לעשות זאת ולכן בחרתי להצטרף לרשימתו. מתן הוא איש של חזון, שיפעל לטובת הצעירים ולטובת כל תושב ותושבת ברחובות״.

 

מתן דיל ויובל סימן טוב. חיזוק צעיר לרשימה

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...