שתף

הלייב של יניב מרקוביץ

09:25 03.08.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

למעלה מארבעת אלפים צפיות בלייב פייסבוק, שקיים יניב מרקוביץ'


לראשונה במערכת הבחירות ברחובות התקיים "לייב פייסבוק", במסגרתו ענה המועמד לראשות העיר, יניב מרקוביץ' על שאלות הצופים. אפילו האופטימיים במטה מרקוביץ' לא ציפו להשתתפות כל כך ערה של הצופים.


מאות (!) שאלות עלו במהלך השידור, מנושאים "כבדים" כמו תחבורה ציבורית בשבת והניקיון, רחוב הרצל והתייחסות לשוויון המגדרי, פארקים וגינות, סינמטק ומקום להופעות המוניות - ועד נושאים כמו נטיעת עצים ופינות לכלבים. מרקוביץ' השיב לכל השאלות בפירוט רב (ניתן לצפות בשידור גם היום בעמוד הפייסבוק של יניב מרקוביץ').


מאות רבות של תגובות הגיעו ליניב מאז תום השידור. שוב ושוב אמר יניב כי רחובות היא עיר טובה, התושבים שלה אוהבים אותה וניתן להביא אותה למקום טוב יותר.

 

שחקן חדש בקמפיין המתחרים: בוטים ופייק


למבינים את הניואנסים, אמר מרקוביץ' במהלך השידור כי הוא לא יתקוף אף מועמד, נהפוך הוא, "אני מציג בפני הציבור את יכולותיי, את  הניסיון שלי ואת התוכניות שלי. הציבור יחליט. אבל, רמז מרקוביץ',  במטה אחר לא נוהגים כך ומפיצים שמועות כוזבות (פייק), דבר המעיד יותר מכל על פאניקה במטה שלהם.


מבין ההודעות הרבות שהגיעו מאז השידור, לא מעטים רצו לדעת בכל זאת באיזה מטה מדובר. אבל, ההנחיה של יניב היא לא להגיב בנושא. "בבכיינות לא בונים מנהיגות" חוזר ומצטט יניב מרקוביץ', המועמד לראשות העיר, את אמרתו הידועה של יצחק רבין.

 

התושבים במרכז


אחת השאלות הייתה: "כשתהייה ראש העיר האם תמשיך לראות את התושבים כשותפים שלך"? מרקוביץ' השיב: "אחד היסודות המוצקים של תפיסת עולמי הניהולית ומכאן בתוכנית שלי: התושבים במרכז, גם את הנושא הזה, כמו כל הנושאים שדיברנו עליהם תוכלו למצוא בחזון שלי. "
סיכם מרקוביץ': "פלטפורמה זו של פייסבוק לייב מאפשרת לי קשר ישיר עם התושבים ללא מתווכים. והרי , כאמור, תפיסתי הניהולית היא - התושבים במרכז." לאור ההצלחה של הפייסבוק לייב, הוחלט להמשיך ולקיים את המפגשים הווירטואלים  האלה.


מהמטה של מרקוביץ' נמסר כי שידור נוסף יתקיים ביום שלישי 22/8 בשעה 19:00 בעמוד הפייסבוק של יניב מרקוביץ'.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...