שתף

היערכות לל"ג בעומר

13:44 20.05.2019

מה חדש ברחובות

עיריית רחובות נערכת לחגיגה בטוחה בל"ג בעומרפקחי השיטור העירוני יאכפו את ההנחיות בדבר המקומות המותרים להבערת מדורות

 

כמו כן,  העירייה העמידה לרשות התושבים מקומות מוסדרים להבערת אש על מנת לשמור על בטיחות ולמנוע זיהום אוויר בכל העיר, ומחלקת מזה כשבוע  קרשים למדורות ל"ג בעומר בשלושה מוקדים שונים בעיר


באגף התנועה, פיקוח, שילוט ושיטור העירוני נערכו מבעוד מועד לשמירה על הבטיחות ברחבי העיר במהלך ליל ל"ג בעומר, ולשמירה על ההנחיות בדבר המגרשים המותרים בהבערת אש.
בטרם החגיגות, יסיירו מפקחי אגף גנים ועיצוב הסביבה בגנים ציבוריים על מנת לאתר מערומי עצים להכנה למדורות ללא היתר , כדי למנוע נזקים בשטח הציבורי . במקביל, פקחי אגף הביטחון יסיירו ברחבי העיר על מנת לאתר מערומים של קרשים למדורות במקומות אחרים ללא היתר, ולדאוג לפנותם. לצורך כך הוכן מבעוד מועד מנוף של אגף חזות העיר.

 

 ביום רביעי- ערב ל"ג בעומר, החל משעות הערב ועד לשעות הלילה הקטנות, יסיירו ניידות השיטור והפיקוח העירוני ברחבי העיר לשם אכיפת ההנחיות, וידרשו לכבות מדורות המובערות בשטחים ציבוריים שאינם מותרים לכך.דורון מילברג, מנכ"ל עיריית רחובות: "עיריית רחובות נערכה לחגיגה בטוחה בל"ג בעומר: חילקנו קרשים, הגדרנו מראש מהם המגרשים המותרים בהבערת אש, ואנו נערכים על מנת לשמור על הבטיחות ולאכוף את ההנחיות ברחבי העיר בליל החג. אני מזכיר לתושבים כי ההנחיות נועדו לשמור על חיי אדם ולמנוע נזק לגוף ולרכוש, וכן להפחית את הנזק לסביבה ולצמצם את זיהום האוויר בעיר" ליאור שוקרי, מנהל אגף תנועה, שילוט, פיקוח ושיטור עירוני: "בליל ל"ג בעומר יסיירו פקחי השיטור העירוני ברחבי העיר על מנת לשמור על הסדר וכן כדי לאכוף את ההנחיות בדבר הבערת מדורות בשטחים ציבוריים מותרים בלבד, שהוקדשו לכך מראש"

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...