שתף

הילדים הפרזנטורים של רחובות

17:13 27.08.2020

מה חדש ברחובות

קמפיין פתיחת שנת הלימודים יוצא לדרך והפרזנטורים הנבחרים – תלמידות ותלמידי העיר! תכירו אותם ותפרגנו להם

 

בעוד פחות משבוע יחזרו כ-38,000 תלמידים ותלמידות למוסדות הלימוד במערכת החינוך העירונית


העירייה יוצאת בקמפיין חדש לקראת פתיחת שנת הלימודים והפרזנטורים הנבחרים הם תלמידי ותלמידות העיר מכל גווני הקשת החינוכית


ראש העיר רחמים מלול: "רחובות היא מעצמה חינוכית ועשינו הכל כדי שתהיה לנו שנת לימודים מוצלחת ומהנה"


מ"מ ראש העיר, מחזיק תיק החינוך זהר בלום: "המתווה החינוכי שהצגנו לפני כשבועיים נותן לתלמידים ולתלמידות יותר ימים ויותר שעות מהמתווה הארצי, אנחנו ממשיכים לעשות מאמצים רבים כדי להעניק לתלמידים ברחובות יותר".

 

פתיחת שנת הלימודים כבר ממש מעבר לפינה ועיריית רחובות יוצאת בקמפיין מיוחד לקראת החזרה ללימודים. במסגרת הקמפיין צולמו תלמידים ותלמידות הלומדים במוסדות חינוך שונים בכל העיר מכל קצוות קשת החינוך העירונית, מהחינוך הממלכתי דרך החינוך הממלכתי-דתי ועד לחינוך החרדי. הילדים שהשתתפו בצילומים הינם בגילאים שונים והרצף נע בין גן חובה ועד כיתה י"ב. תמונות הקמפיין יפורסמו בשלטי חוצות בכל רחבי העיר, בעיתונים, באתרים המקומיים ובאגרת פתיחת השנה המגיעה לכל בתי האב בעיר.

 

הקמפיין מדגיש את העובדה שברחובות עושים בית ספר לכולם – כל תלמיד ותלמידה יכולים למצוא את בית הספר המתאים להם שיאפשר להם לממש את הפוטנציאל הטמון בהם. מערכת החינוך העירונית נותנת מענה לכל סוגי הזרמים השונים ומציעה לתלמידים חינוך מצוין, ערכי המעודד להישגים ושואף לסקרנות וידע.

 

התלמידים שצולמו לקמפיין הם: שי זך, העולה לגן חצב, ויקטוריה סטריצקי שעלתה ארצה לפני מספר חודשים מאוקראינה ועולה לכיתה א' בביה"ס שפרינצק, איתי רייפל העולה לכיתה א' בבית הספר ניצני המדע, בנצי ליפסקר העולה לכיתה ג' בביה"ס חב"ד בנים, איתיאל פיזם העולה לכיתה ט' בישיבת הדרום, מתן גובאו העולה לכיתה י' בקריית החינוך קציר, גל גהלי וליה לאופולד העולות לכיתה י"ב בקריית החינוך דה-שליט. גל גהלי מספרת: "אני ממש נרגשת לקראת פתיחת שנת הלימודים, זאת תהיה שנת הלימודים האחרונה שלי ולמרות כל התקופה הקשה אני באמת מאמינה שנצליח להוציא את המיטב וליהנות ממנה". גם מתן גובאו השתתף בקמפיין וסיפר על התחושות לקראת פתיחת שנת הלימודים: "השנה אני עולה לכיתה י' ומצטרף לתלמידי התיכון. אני ממש שמח לחזור ולפגוש את כל החברים ומקווה שנעבור את השנה בכיף".

 

כחלק מקמפיין פתיחת שנת הלימודים העירייה בחרה לשים דגש נוסף על הצוותים החינוכיים המסורים - המורים הגננות והסייעות. בכל יום בשבוע הקרוב יפורסם סרטון של איש/אשת חינוך בפייסבוק של העירייה, בו הם משתפים את התלמידים וההורים בתחושות שלהם לקראת פתיחת השנה, ברגעים המרגשים שהם חווים עם התלמידים והמסר שלהם להורים ולתלמידים לקראת פתיחת השנה.

 

ניתן לצפות בשני הסרטונים הראשונים באמצעות הקישורים:
מור לחמי, מחנכת כיתה ה' בבית הספר ניצני המדע- https://bit.ly/34Cauie


תומר בן שוהם, מורה לביולוגיה ומחנך בקריית החינוך למדעים - https://bit.ly/3hx3Jlk

 

ראש העיר רחמים מלול: "החינוך תופס מקום נכבד בעיר, וההשקעה שלנו ניכרת היטב בתוצאות למרות הקורונה. רחובות היא מעצמה חינוכית ולכן בחרנו לציין את זה גם בפני התושבים. הפעם הפרזנטורים הם הלקוחות שלנו- תלמידי העיר. עשינו הכל כדי שתהיה לנו שנת לימודים מוצלחת ומהנה".

 

זהר בלום, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך: "קמפיין פתיחת השנה יוצא לדרך והשנה בחרנו לשים דגש על מי שמרכיב את מערכת החינוך – התלמידים היקרים והצוותים החינוכיים המסורים. המתווה החינוכי שהצגנו לפני כשבועיים נותן לתלמידים ולתלמידות יותר ימים ויותר שעות מהמתווה הארצי שנקבע ע"י משרד החינוך ואנחנו ממשיכים לעשות מאמצים רבים כדי להעניק לתלמידים ברחובות יותר. אני מאחל לכל ילדי הגן, ותלמידי בתי הספר שנה טובה, בריאה ומוצלחת".

 

מנהלת אגף החינוך והנוער, אפרת צוקרמן: "אנחנו ערוכים ומוכנים לפתיחת שנת הלימודים בשבוע הבא. הקמפיין מציג את פניהם היפות של התלמידות והתלמידים הנרגשים ואת המורים ואנשי החינוך המסורים והערכיים המרכיבים את מערכת החינוך העירונית. אני מודה לכל העוסקים במלאכה: המנהלים, המורים, הגננות, הצוותים החינוכיים וצוותי המנהלה ומאחלת לכולנו הצלחה רבה בשנה הקרובה".

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...