שתף

היום: פתיחת ושיבוץ לחטיבות הביניים

09:07 01.03.2020

מה חדש ברחובות

החל מהיום: פתיחת רישום ושיבוץ לחטיבות הביניים בחינוך הממלכתי לשנה"ל תשפ"א

 


במסגרת תהליך ההרשמה לחטיבות הביניים בחינוך הממלכתי לשנה"ל תשפ"א, מחולקות בימים אלה חוברות מידע לתלמידים לקראת הרישום. 
ניתן לעיין בחוברת גם באתר העירוני בקישור: https://www.rehovot.muni.il/uploads/n/1582462806.4105.pdf


הרישום לחטיבות הביניים ייערך בשני שלבים: בשלב הראשון, הגשת בקשת שיבוץ באמצעות אתר האינטרנט  העירוני. בשלב השני, באמצעות רישום במשרדי קריות החינוך הממלכתיות: קציר, אורט, דה שליט, מדעים וקריית החינוך ע"ש רון ארד.


בשלב הראשון, במסגרת השיבוץ האינטרנטי, ייפתח האתר העירוני לביצוע הבחירה והרישום בכתובת WWW.REHOVOT.MUNI.IL, החל מיום ראשון, ה' באדר, תש"ף, 1.3.20 ועד יום שישי יז' באדר, 13.3.20.


בשלב השני- תהליך הרישום לחטיבות הביניים בקריות החינוך הממלכתיים, יחל מיד עם קבלת אישור שיבוץ מאגף החינוך והנוער, והוא ייערך במשרדי בתי הספר השונים החל מיום שלישי כח' באדר, 24.3.20, עד יום שישי, ב' בניסן, 27.3.20, בימים ג' – ו', בין השעות: 16:00 – 19:00 וביום שישי בין השעות: 8:00-12:00 .

 

מחזיק תיק החינוך זהר בלום


זהר בלום, ממלא מקום ראש העיר, מחזיק תיק החינוך: "אנו פועלים במשך כל ימות השנה לשפר את היכולות הפדגוגיות והפיזיות בקריות החינוך ברחבי העיר . נמשיך לפתח את המצוינות ולהשקיע בבתי הספר בחטיבות הביניים ובתיכונים- שהם נקודת הפתיחה של ילדינו לעתיד".
אפרת צוקרמן, מנהלת אגף החינוך: " פתחנו מגוון רחב של אפשרויות, כך שכל הורה ותלמיד/ה- יוכלו לבחור את המסגרת המתאימה לחטיבת הביניים. כל זאת לאחר פעילות מקדימה של ערבי חשיפה שמאפשרים להורים ולתלמידים להכיר טוב יותר את הייחודיות של כל בית ספר בטרם בחירה"

לפרטים ושאלות ניתן לפנות לחנה במחלקה לחינוך על יסודי בטל' 08-9392437.

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...