שתף

היוזמה המרגשת של ''דור אחר'' ומאיר בלעיש

08:27 13.12.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

יוזמה מרגשת של חברי מפלגת "דור אחר" וילדיהם, שהכינו 138 חנוכיות להדלקת נרות המונית למען החזרת שבויינו. באירוע השתתפו גם אימו ואחיו  של נאג'י עבדוש ז"ל שנרצח בשביעי באוקטובר ביחד עם אישתו גל, הי"ד

 

מאיר בלעיש, המועמד החדש והמבטיח לראשות המועצה בקרית עקרון הצליח לסחוף אחריו קהילה גדולה של תושבים אשר הצטרפו למפלגתו החדשה "דור אחר" וביחד הרימו אירוע חנוכה מרשים לילדים של חברי המפלגה שהכינו 138 חנוכיות להדלקת נרות המונית שתתקיים בנר השמיני.

 

בלעיש איש חרוץ ושמח, מלא אנרגיות וחשיבה יצירתית מצליח להפתיע בכל פעם מחדש בדרכו המיוחדת שנוגעת בלב התושבים.

 

רק לפני חודשים, בתחילת המלחמה, הקים ביישוב  קבוצת סיוע פרטית לתושבים בשם "כולנו כאחד" ובמיזם ייחודי בסיוע אלדד ארזי,  רוקח הבשמים המקומי, ייצרו 2700 משחות בושם לאלפי מתנדבי זק"א ומשטרת ישראל.

 

באירוע אתמול השתתפו מעל 150 ילדים וכולם ביחד עסקו במלאכת הכנת החנוכיות. 

 

בעוד יומיים תתקיים הדלקת נרות המונית ותפילה של ילדי בית רבן למען החזרתם של שבויינו ולזכרם של גל ונאג'י עבדוש ז"ל שהיה מקום שלישי ברשימת "דור אחר".

 


לשאלתנו, האם הוא הופתע מכמות המשתתפים באירוע, ענה בלעיש "אני מתרגש על כל תושב שמצטרף אלינו ונותן אמונו בי ובדרכי. אני פה כדי לעשות שינוי אמיתי, זה לא אמור להיות קשה, מדובר ביישוב קטן עם תקציבי ענק ביחס לאוכלוסיה ועל ידי תכנון ראוי וסדר עדיפות נכון אנחנו צפויים להרגיש את השינוי כבר בשנה הראשונה לאחר הבחירות. לא הופתעתי מכמות האנשים שהגיעה, התכוננו לכך מראש ואף נערכנו לכמות גדולה מכמות הנרשמים ובתוך דקות ספורות פתחנו עמדות נוספות לחברי המפלגה שהחליטו ברגע האחרון להגיע.

 

אני רוצה להודות לכל מי שלקח חלק בהצלחת האירוע המרגש הזה, ובע"ה שנזכה לניסים ונפלאות וכל שבויינו יחזרו הביתה בריאים ושלמים"

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...