שתף

החגיגה הגדולה של רחובות

09:39 29.04.2019

מה חדש ברחובות

כ-5,000 איש חגגו במימונה העירונית בגן המייסדים ברחובות


ראש העיר, רחמים מלול: "המימונה הפכה להיות נכס תרבותי ולאומי של כולם, ומהווה גורם מאחד בינינו.  תודה רבה לכם, התושבים, שמצביעים ברגליים ומגיעים לכל אירועי התרבות. צפו לקיץ מלא אירועים ומופעים ופסטיבלים, ובואו שוב למלא את הגן הזה."

 

ראש העיר קיבל את פניהם של התושבות והתושבים באוהל המרוקאי, לבוש בתלבושת מרוקאית מסורתית; ליאור אלמליח, מאור אדרי, אתי ביטון ובן עשור פייטו ושרו; אלפי מופלטות ומתוקים הוגשו ככיבוד לאלפי התושבים שגדשו את גן המייסדים בחגיגות המימונה המסורתית של העיר, מטעם החברה העירונית רחובות ועיריית רחובות.

 

 

מי שהגיע אמש לגן המייסדים ברחובות המשיך את חגיגות המימונה. 

 

אלפים מתושבי רחובות והסביבה, בכירים בעירייה, חברי מועצת העיר ועוד, הגיעו לאוהל מרהיב ביופיו שהובא ממרוקו והוצב בגן המייסדים, כולל בדים אוריינטליים, כלי נחושת, שטיחים וכריות בבדים מוזהבים ומפוארים. באוהל זה אירח ראש העיר בתלבושת מרוקאית מסורתית את תושבי העיר, קיבל את פניהם והצטלם עם כולם .


החגיגה המסורתית החלה בשעה 20:00 וכללה את מיטב האמנים על הבמה: הפייטן ליאור אלמליח, הזמר מאור אדרי, הזמרת אתי ביטון , הזמר בן עשור - כולם עלו בזה אחר זה על הבמה והקפיצו את הקהל בשורת שירים. תוך כדי, קיבל ראש העיר את פני כל הבאים באוהל המסורתי שהוצב במקום, ובסמוך חולקו דברי מתיקה, מופלטות, עוגיות מרוקאיות והוגשה שתייה חמה וקרה.


בין אלפי התושבים שהגיעו לחגוג נצפו גם חברי מועצת העיר בהרכב כמעט מלא.
כמו כן נכחו מנכל העירייה דורון מילברג, מ״מ מנכל החברה העירונית איציק עובדיה ויו"ר וועד העובדים רמי מדהלה ומנהלים נוספים.


ראש העיר, רחמים מלול, אמר לקהל כי: "המימונה הפכה להיות נכס תרבותי ולאומי של כולם, ומהווה גורם מאחד בינינו.  תודה רבה לכם, התושבים, שמצביעים ברגליים ומגיעים לכל אירועי התרבות. צפו לקיץ מלא אירועים ומופעים ופסטיבלים, ובואו שוב למלא את הגן הזה. תודה רבה לכל חברי המועצה שתומכים בכך, ותודה לכל מי שעסק בהפקת הערב הזה."

 

בסיום דבריו הפתיע אותו ליאור אלמליח, שסיפר לקהל כי מחר יום הולדתו של ראש העיר, וכל הקהל פצח בשירת יום הולדת שמח ובמחיאות כפיים.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...