שתף

''הורסים לנו את השכונה. אף אחד לא דיבר איתנו''

16:06 11.11.2020

מה חדש ברחובות

תושבי רחוב אברמסון מירון מתלוננים על בניית החניות בשכונה שלהם, על הרעש, החשש על הילדים והכעס על חוסר שיתוף התושבים. עיריית רחובות : ״החניות לרווחת כל תושבי השכונה ולבקשתם״

 

 

ימים לא קלים בכלל עוברים על תושבי רחוב אברמסון מירון במזרח העיר רחובות. 

 

לאחר שנבנה מתנ"ס באזור, הוחלט לבנות בכביש שסמוך אליהם, 38 חניות לרווחת החונים שמגיעים למקום. 

 

התושבים מתלוננים על רעש נוראי שיש מקום ועל חשש ממפגע בטיחותי כאשר ילדיהם נמצאים באזור. 

 

כפי שניתן לראות, האזור שנבנה נמצא קרוב מאוד לבניינים של תושבי השכונה, מה שפוגע מאוד באיכות חייהם.

 

כמו כן, התושבים מתרעמים על כך שאין בכלל צורך בבניית החניות וטוענים כי זה נעשה אך ורק למען אלו שיגיעו למתנ"ס החדש.

 

מדובר בחניות שמאוד קרובות לשכונה והחשש הגדול של התושבים הוא מכך שתוגבר התנועה במקום שיש בו ילדים רבים, מה שמסכן אותם בטיחותית.

 

בנוסף, התושבים שמרו באדיקות על העצים שהיו במקום, אך בוקר אחד הם פשוט הגיעו וראו את העצים עקורים, מה שלטענתם נעשה בניגוד להוראות. 

 

" יש פה אנשים שנמצאים במצב נפשי מאוד קשה בעקבות הקורונה והטלטלה בשוק העבודה ועכשיו הגיע הדבר הזה עלינו ופוגע בנו בצורה קשה" אמרה תושבת השכונה והוסיפה

"אף אחד לא דיבר איתנו לפני כן. איפה השקיפות שכל הזמן אומרים לנו? כשדיברנו עם אמיתי כהן הוא אמר שהוא טעה בנושא הזה. מה זה עוזר לנו עכשיו? יש פה ילדים רבים יחסית בשכונה ויש חשש מאוד גדול מכמות המכוניות שתגיע לפה בעקבות החניות. נראה שהזניחו לחלוטין את תושבי השכונה"

 

חשוב לציין כי הטענות הגיעו לראש העירייה ואתמול נערכה פגישה בין חבר המועצה אמיתי כהן לבין לא פחות מ 150 תושבים אשר דיברו איתו על ליבם ושטחו בפניו את הטענות. 

 

בעירייה טוענים כי נשלחו בקשות של תושבים לגבי יצירת מקומות חניות באזור, אך התושבים טוענים כי אנשים אחרים ביקשו ולא הם. זה פשוט בניגוד מובהק לאינטרס שלהם.

 

עיריית רחובות הגיבה לשאילתא של פורטל רחובות ואמרה: 

 

"חברת הלר מבצעת במקום עבודות להכשרת חניות, לרווחת כל תושבי השכונה ובאי המתנס בפרט. העבודות נעשות לבקשת תושבים רבים באזור, ולאחר שנערכו  3 סיורים  במקום .

בימים האחרונים התקבלו פניות דיירים המתנגדים לעבודות , והעירייה בוחנת אותן"

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...