שתף

הוסדרו המחלוקות בתוך העיריה

19:45 30.05.2019

מה חדש ברחובות

לאחר תקופה ממושכת- הוסדרו במחלוקות בין העיריה, רשת חוויות והחברה למתנ"סים

 

ראש העיר נפגש עם הנהלת החברה למתנ"סים והסדיר את יחסי העבודה לאחר תקופה ממושכת של מחלוקות בין העיריה, רשת חוויות והחברה למתנ"סים.

 

הוסדרו השבוע כל המחלוקות והחברה למתנ"סים תמשיך לפעול בשיתוף פעולה עם העיריה והרשת לטובת תושבי העיר והמשך הפעילות הענפה שמספקת רשת חוויות לעשרות אלפי תושבים.

 

בתוך כך, דנו הצדדים בתקציב הרשת לשנת 2018 שהסתיים באיזון. הסיכום יובא בפני הדירקטוריון. מ"מ מנכ"ל הרשת, צביקה מדהלה, בירך על ההחלטה, ומסר כי: "ההבנות אליהן הגענו, מלמדות על כך שלפני הכל עומד האינטרס הציבורי. רשת חוויות תמשיך לפעול באחריות ולשמור על הקופה הציבורית". עוד מסר מדהלה כי: "מאחר ואני דוגל בשקיפות מלאה, בהזדמנות זו, אני רוצה לבשר כי לאחר שנתיים בתפקיד מ"מ מנכ"ל הרשת ולאחר שייצבנו את התקציב ופיתחנו את הפעילויות, החלטתי שהגיע הזמן להמשיך הלאה. אמשיך למלא את תפקידי בנאמנות ומסירות, מתוך אהבתי הגדולה לעיר, בכל מקום שבו אפעל". מרשת חוויות נמסר כי בקרוב ייצא מכרז לתפקיד מנכ"ל רשת חוויות.

 

צביקה מדהלה. בירך על ההחלטה

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...