שתף

ההכרזה הדרמטית של ראש העיר רחמים מלול

14:28 27.06.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

ראש העיר רחמים מלול מקים סיעה על מפלגתית חדשה ומעדכן כי לא ירוץ מטעם הליכוד. בימים האחרונים החליט מלול להודיע על הקמת סיעה על- מפלגתית שתקרא: "אחדות"

 

 

לאחר שבכל מערכות הבחירות התמודד מטעם סיעת הליכוד, בימים האחרונים החליט מלול להודיע על הקמת סיעה על- מפלגתית שתקרא: "אחדות".

 

ראש העיר רחמים מלול:

" כמו כל עם ישראל גם אני בחודשים האחרונים חש כי הפילוג החברתי והפוליטי מאיים עלינו כחברה וכמדינה , וכי תהליכים שמתרחשים ברמה הארצית מאיימים לחדור ולחלחל אל הפוליטיקה המקומית, ולערער את המרקם החברתי הייחודי בעיר רחובות, על השותפות, האחווה והסולדריות החברתית.

 

אתם בוודאי יודעים, שרחובות היא העיר ההטרוגנית ביותר בישראל. חיות בה בשכנות ובהרמוניה, אוכלוסיות שונות ומגוונות בעיר. חרדים וחילוניים, שמאל וימין, ותיקים ועולים חדשים, מסורתיים וציונות דתית, צעירים ואזרחים ותיקים. נתון מדהים זה, עומד לנגד עיניי,בעשור האחרון, בו אני מנהל את העיר.

מדובר במגוון שהוא יתרון עצום!

 

נכון, זה יכול היה להיות מוקד לחיכוכים ומחלוקות. מחלוקות על חלוקת משאבים ומתן מענה לצרכים השונים והמגוונים של תושבי העיר. אלא שאני שמתי את העובדה הזו לנגד עיניי, והגדרתי תפיסת ניהול, המקשיבה ומתחשבת בצרכים של כ-ו-ל-ם .

 

מוסדות תרבות לצד מוסדות חינוך, מקוואות לצד מתקני ספורט, בתי כנסת לצד אומנות ועוד ועוד.

 

כמובן, שניהול במגזר הציבורי הוא ריקוד עדין ותמרון אינסופי בין "צריך" ל"אפשרי", בין הצרכים הרבים, למשאבים המוגבלים.זו פעם ראשונה במהלך הקריירה הפוליטית שלי, שאני חש שהשיוך המפלגתי עומד לי לרועץ, ומאיים להקשות עליי את המשך ההובלה המבוססת על "ואהבת לרעך – גם אם הוא לא כמוך".

 

לכן, כדי לעשות ככל שלאל ידי, לשמור על מרקם החיים המיוחד בעיר ולא לאפשר לרוחות רעות מנשבות לחלחל אלינו, נדרשת הקמת גוף א-פוליטי ועל מפלגתי שייצג את כלל אוכלוסיות העיר, ייתן מענה לצרכי היום יום שלכם תושבות ותושבים, מבלי קשר לשיוך פוליטי כזה או אחר.

 

אז אני שמח לספר לכם, שאני לוקח את כל הרזומה שלי, הוותק, העשייה והקבלות, והולך עם האמת הפנימית שלי, בלי חשש ועם המון אמונה בצדקת הדרך.
אני מאמין בדרך ישרה ובאחדות ואני גם יודע, שגם אם מדובר בדרך חדשה, איני יוצא לה לבדי. אני מוקף בהמון אנשים טובים, מכל גווני הקשת הפוליטית, שמכירים ומוקירים את עשייתי עד כה למען כלל הציבור בעיר.

 

תחושתי כי נדרשת הקמת סיעה על- מפלגתית בעת הזאת, חברה לבחישות ולתככנות הפוליטית שהופעלה בשבועות האחרונים בסיעת הליכוד, על ידי פעיל ליכוד שמתמודד לראשות העיר - היא זו שגמרה בליבי לצאת לדרך ולהקים את סיעת אחדות.

ממשיכים ביחד.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...