שתף

ההגבלות החדשות של הקורונה

08:36 09.03.2020

מה חדש ברחובות

 תושבי רחובות, שימו לב להגבלות החדשות של משרד התחבורה לגבי נגיף הקורונה

 

 משרד התחבורה פרסם הבוקר שורת הגבלות חדשות למשתמשי התחבורה הציבורית בעקבות התפשטות נגיף הקורונה בישראל.

 

על פי ההנחיות, שורת המושבים הראשונים באוטובוסים תיחסם בסרט סימון כדי למנוע ישיבת נוסעים, בקווים הבין-עירוניים תיאסר הסעת נוסעים בעמידה וכמו כן חברות התחבורה יערכו במתכונת חירום למקרה של מחסור בנהגים.

 

במשרד התחבורה הבהירו כי התחבורה הציבורית תמשיך לפעול כסדרה, אולם החלה היערכות לאפשרות של מחסור חמור בכוח אדם בשל הנחיות הבידוד של משרד הבריאות. חברות האוטובוסים נדרש להיערך לתכניות חירום - אחת על בסיס צמצום של 10% במצבת הנהגים, והשנייה על בסיס צמצום של 25%.

 

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' הדגיש כי משרדו "יעשה הכול כדי למזער את קצב ההדבקה של הנגיף". לדבריו, "יש לנו אחריות כבדה על הכתפיים ואנחנו מתייחסים לצעדי המניעה והמזעור במלוא הרצינות מראשית ההתפרצות. ייתכן ותהיה חוסר נעימות זמנית אך אל מול הצעדים שמטרתם הצלת חיי אדם אין לנו ספק שנכון להתנהל בניהול סיכונים מחמיר. אני מבקש להודות להנהלת המשרד, לחברות המפעילות, לנהגים להנהלת רכבת ישראל ועובדיה, ובמיוחד לרשות שדות התעופה שעומדת בחזית ההיערכות והמענה בשערי המדינה מהיום הראשון".

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...