שתף

הדרישה של אביב איטח בעקבות סרטון ההתעללות בכלב

10:19 09.10.2020

מה חדש ברחובות

סרטון ההתעללות בכלב זעזע מדינה שלמה. כעת חבר המועצה אביב איטח מבקש מראש העיר לקיים דיון מיוחד בנושא

 

 

אביב איטח מבקש מראש העיר לקיים דיון מיוחד עם גורמי מערכת החינוך ולהוסיף לתכנית הלמידה מרחוק התייחסות והגברת מודעות בנושא התעללות בבעלי חיים וחסרי ישע יחד עם קמפיין הסברה עירוני.


אביב איטח: " שוב אנחנו נחשפים למקרה מזעזע של התעללות בבעלי חיים, הרשתות גועשות, הלב נכמר ובמדינה כמו שלנו עוברים האלה.

 

חינוך מתחיל מגיל קטן ומערכת החינוךהעירונית הפורמלית/בלתי פורמלית  צריכות להוות מודל לרשויות אחרות מבלי להמתין למשרד החינוך ועל כן ביקשתי דיון מיוחד כדי להוביל תכנית חינוכית בלמידה מרחוק לילדים ונוער בנושא חשוב זה

 

האמירה היא ברורה - רחובות מוקיעה ומגנה התעללות בבעלי חיים וחסרי ישע"

 

המכתב ששלח חבר המועצה אביב איטח:

לכבוד:
רה"ע רחמים מלול
הנדון: בקשה לדיון מיוחד – תוספת לתכנית החינוכית בלמידה מרחוק – זכויות בעלי חיים והסברה בנושא התעללות בחסרי ישע.

שלום רב,
לאחרונה היינו עדים למקרה מזעזע נוסף של התעללות בבעלי חיים.
מזה שנים ארוכות אנו נחשפים לפרשיות חמורות של התעללות פיזית בבעלי חיים.
הלב נכמר לנוכח המראות הקשים, הרשתות החברתיות גועשות , הכתבות במהדורות החדשות מופיעות אך הנושא חולף מסדר היום במדינה כמו שלנו שבה בכל יום יש סדר יום חדש.
כידוע לך, חינוך והקניית ערכים מתחילים מגיל קטן.
חינוך מתחיל בבית אצל ההורים אך גם לחינוך הפורמלי והשפעה סביבתית יש חשיבות רבה.
ידוע לי כי תכנית הלימודים השנתית וחומרי הלימוד נקבעים ברובם על ידי משרד החינוך, אך גם לרשות המקומית יש כלים משמעותיים שבאמצעותה ניתן להקנות ערכים חינוכיים וחברתיים והעשרה בכל תחום ואף לגבות זאת בפעילות מעשית בחינוך הבלתי פורמלי.
כך למעשה נוכל להוות מודל לרשויות נוספות ולתרום לעיצובה של חברה בעיר ובמדינת ישראל.
החשיבות והתרומה לחיזוק הקשר עם בעלי חיים כבר מגיל קטן משמעותית, רגשית, נפשית ותורמת לבניית הדימוי העצמי והבטחון העצמי בקרב ילדים ובני נוער כמו-כן גם לנוער בסיכון באמצעות תכניות שונות שקיימות.
מכיוון שאנו נמצאים במשבר הקורונה ולמידה מרחוק, אני חושב שאל לנו להמתין למשרד החינוך ולתקציבים שונים שכרוכים במסגרת לימודית שכזו , אלא להוביל בעצמנו סדר יום חינוכי בנושא ולהוסיף אותו למסגרת הלימודית בשיעורי חינוך הכלליים או כתוספת ביוזמה עירונית שלנו בקמפיין הסברתי ובכך גם נוכל להגביר מודעות ולהעיר את תשומת ליבם של ההורים שיכניסו את הנושא בסדרי העדיפויות החינוכיים בבית.
אני מבקש לקיים פגישה וסיעור מוחות בנושא בפורום מיוחד עם רה"ע, סגן רה"ע ומחזיק תיק החינוך ,גורמי המקצוע החיוניים והרלוונטיים בעירייה , החברה העירונית, רשת "חוויות" ונציגות הורים מהועד העירוני.
האמירה ברורה – העיר רחובות מגנה ומוקיעה התעללות בבעלי חיים וחסרי ישע.
בברכה,
ח"מ אביב איטח
מרכז סיעת 'רחובותי' במועצת העיר

 

אביב איטח וחבר נאמן

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...