שתף

האנשים ששומרים עלינו: תכירו את אופיר מזרחי

08:48 27.11.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

אז מי האנשים ששומרים עלינו ברחובות? תכירו את אופיר מזרחי, סגן מנהל אגף ביטחון וחירום. מהאנשים ששומרים עלינו, וגורמים לנו להרגיש הכי בטוחים שאפשר

 


אופיר עובד באגף חירום וביטחון כבר מ-2001, וכפי שאתם יכולים לתאר - הוא עבר המון!

 

העבודה השוטפת של האגף היא בניהול סיירות ביטחון ברחבי העיר ובבתי הספר, באבטחת אירועים המוניים, עבודה מול כוחות הביטחון וההצלה ואחריות על מכלול הביטחון בעיר.


אופיר אחראי על ניהול האופרציה הזו, על כל קציני הביטחון במוסדות בעיר, סיירות ביטחון, נהלים והדרכות בטיחות ותרגולים רבים


כעת, בשעת המלחמה, הוא מנהל את הביטחון והאבטחה  בעיר, אחראי על הקב״טים שמאיישים את מרכז ההפעלה העירוני 24/7 וגם על האבטחה המוגברת במוסדות החינוך יחד עם הצבא והשיטור העירוני.


הוא עובד סביב השעון בביטחון העיר, מייעץ למקבלי ההחלטות בתחומים שונים של חירום ושמירה ולאורך כל הדרך מוודא שכולנו בטוחים  


לאופיר בעצמו יש 4 ילדים הלומדים במוסדות השונים בעיר והוא רואה כל ילד וילדה במוסדות החינוך כאילו הוא היה הילד שלו, והבטיחות של כל תלמיד בעיניו היא מעל הכל!


יש לו מסר קטן לכולנו:


"אני סומך על קציני הביטחון שלנו, כל ההכנות הרבות משתלמות ואני גאה בעיר שלי, במוסדות שאני אחראי עליהם, במנהלים, בניידות, בסיירים, בכיתות השיטור העירוני, בכל האנשים שעובדים 24/7 בשבילנו, נעבור את זה ביחד, העיקר שנהיה ממוקדי מטרה!"


אופיר, גאים בך ומצדיעים לך על כל העבודה הקשה, השעות הארוכות, המקצועיות, האכפתיות והאהבה האמיתית לעיר שלך ולתושביה, אתה אלוף!

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...