שתף

האם חבר הכנסת מרחובות יורחק מהכנסת

09:52 29.01.2024 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

מלחמת הרחובותיים: לבקשתו של חבר הכנסת מרחובות עודד פורר, יתקיים היום דיון בנוגע להדחתו של חבר הכנסת מרחובות עופר כסיף, עקב פגיעה בבטחון וחוסן המדינה

 

ועדת הכנסת תיתכנס היום, לבקשתו של ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו) לישיבה מיוחדת להמשך הליך הדחתו של חבר הכנסת הרחובותי עופר כסיף, בעקבות הצטרפותו לעצומה הקוראת להאשים ולחקור את מדינת ישראל בגין רצח עם, בבית הדין בהאג.


לאחר שנאספו 87 חתימות חברי כנסת מכל סיעות הבית יחל היום הדיון הראשון בועדת הכנסת, שבו תוצגנה ראיות ומקרים נוספים בהם על פי חבר הכנסת פורר,  חיבל ח"כ כסיף בחוסנה הלאומי ובביטחונה של מדינת ישראל.


ח"כ פורר: רוב חסר תקדים של חברי כנסת דורשים להדיח את ח"כ כסיף בשל תמיכתו במאבק המזוין נגד מדינת ישראל. כסיף, שבחר באחת השעות הקשות ביותר של עם ישראל, בחר להתייצב לצד האויב, לסכן את עתידה של מדינת ישראל ולפגוע ביכולתם של חיילי צה״ל להלחם ולהגן עלינו. הוא עושה זאת כשיטה, לא בפעם הראשונה, אך כעת בצורה הקשה ביותר ובעת המסוכנת ביותר.


ח"כ כסיף היה צריך להיות מזמן מחוץ לכותלי הכנסת. כעת הגיעה השעה שבה אנו כנבחרי ציבור צריכים להגיד לו די ולשלוח אותו הביתה.


הדיון יחל בשעה 11 בועדת הכנסת

 

עופר כסיף. יורחק מהכנסת?

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...