שתף

דיל: לדחות את תשלומי הארנונה ברחובות

10:53 23.03.2020

מה חדש ברחובות

יו"ר האופוזיציה מתן דיל שלח מכתב לראש העיר רחמים מלול במטרה לדחות את תשלומי הארנונה של תושבי רחובות

 


יו"ר האופיזיציה מתן דיל שיגר לפני זמן קצר מכתב לראש העיר רחמים מלול על מנת שידחה את תשלומי הארנונה של תושבי רחובות.

 

על פי דיל, לאור בקשות ופניות רבות אליו, הוא מבקש לדחות את תשלום הארנונה הדו חודשי הקרוב בחודש אחד, או לחלופין, תאפשר פריסת התשלום הדו חודשי של מרץ-אפריל בהתאם ליכולת ההחזר החודשי של התושב בארבעת התשלומים הבאים השוטפים של השנה והכל לא יאוחר מעד סוף שנת 2020.

 

המכתב המלא:

 

לכבוד
ראש העיריה
מר רחמים מלול

הנדון: דחיית תשלום הארנונה הדו חודשי הקרוב (חודשים מרץ אפריל, מועד חיוב עד ה1 באפריל)

מכובדי,
בעקבות משבר הקורונה הקשה אשר לצערנו פוגע בצורה ישירה ו/או עקיפה בכל בית בישראל בכלל ובתוך כך גם בעיר רחובות ובהמשך לפניות רבות של תושבים אליי בנושא זה הריני להעלות על הכתב את בקשתי זו - אבקשך להנחות את גזברות העיריה, אגף המיסים ואגף האכיפה לאפשר לכל בית אב הזקוק לכך ואשר יגיש בקשה, לדחות את תשלום הארנונה (הדו חודשי) הקרוב ללא ריבית וללא הצמדה.


העיריה תאפשר דחייה של חודש (ל1 במאי) או לחילופין תאפשר פריסת התשלום הדו חודשי של מרץ-אפריל בהתאם ליכולת ההחזר החודשי של התושב בארבעת התשלומים הבאים השוטפים של השנה והכל לא יאוחר מעד סוף שנת 2020.

כידוע לך, מלבד המכה הבריאותית והמורלית שפוקדת את אזרחי המדינה, כל אזרח וכל תושב רחובות נפגע בצורה כזו או אחרת גם מבחינה כלכלית ולדאבוננו אף אחד לא יודע מתי ואיך יסתיים המשבר הזה.


למותר לציין ולאור כך שהוצאות העיריה צומצמו במקצת בעקבות המשבר (ביטול אירועים ופעילויות רבות, צמצום כואב של כוח אדם וכו') דבר הפוגם כשלעצמו בשירות ו"בהנאה" של התושבים מהפעילות המבורכת של העיריה, לטעמי ניתן וראוי ללכת לקראת התושבים ולאפשר למי שנקלע למצוקה תזרימית וכלכלית לדחות את תשלום הארנונה.


ובנוסף להורות כי לא ינקטו הליכי אכיפה חדשים מנהלים ו/או משפטיים בגין חובות ארנונה והיטל שמירה עד חג הפסח.
חשוב לציין שרשויות נוספות כבר אישרו זה מכבר דחייה בתשלומי הארנונה למגורים. אני קורא לך להצטרף לרשימה מכובדת זו.
אסיים בברכת בריאות איתנה לכולנו והלוואי ונצלח את המשבר הזה מאוחדים ומחוזקים.

בכבוד רב,
מתן דיל, עו"ד
יו"ר האופוזיציה

 

מתן דיל ורחמים מלול. ארנונה על הפרק

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...