שתף

דיל: ''הפקקים ברחובות לא ייעלמו מעצמם, העירייה חייבת להילחם על שיפור איכות החיים''

10:05 05.06.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

לבקשת המועמד לראשות העיר, הגיע מנכ"ל משרד התחבורה אבנר פלור לסיור מיוחד בשטח כדי לבחון את קידום ותקצוב התכנית לחיבור של רחובות לכביש 431. במקביל: נשקלת האפשרות להקמת תחנת רכבת נוספת בעיר

 

מחלצים את רחובות מהפקקים: לבקשתו של עו"ד מתן דיל, ביום חמישי האחרון הגיע מנכ"ל משרד התחבורה מר אבנר פלור לביקור מיוחד בעיר יחד עם ראש אגף רשויות בחברת נתיבי ישראל מר גונן סער, כדי לעמוד מקרוב על מצוקת הפקקים ועל הצורך בהשלמת חיבור כביש 431 לרחובות.


את הסיור המקצועי הוביל דיל, המתמודד על ראשות עיריית רחובות ומי שפועל כבר שנים מול משרד התחבורה לטובת קידום מגוון פרויקטים תחבורתיים חשובים לעיר. דיל פרש בפני פלור וסער את הבעיות המרכזיות ואת החסמים השונים שעיכבו ומעכבים פיתוח יוזמות חדשות שנועדו להקל על חיי התושבים, וכאמור, רובו של הסיור התמקד בהשלמת שלב ג', במסגרתו יושלם כביש 423 ויחבר את רחובות לכביש 431, נתיב הגישה המרכזי ממזרח לערים נס ציונה ורחובות.


לדברי דיל, "אין יום שבו אני לא שומע תלונות ובעיקר תסכול עמוק מהתושבים שנאלצים לעמוד בפקקים בכניסה וביציאה מרחובות. תירוצים תמיד יהיו, אבל ראש עיר נבחן במעשים וביכולת להניע את גורמי המקצוע ברשויות השונות ובמשרדי הממשלה לפעולה. הפקקים ברחובות לא ייעלמו מעצמם, העירייה חייבת להילחם על שיפור איכות החיים ולכן היה לי חשוב להביא באופן אישי הנה את מנכ"ל משרד התחבורה ואת ראש אגף רשויות בנתיבי ישראל בשעות העומס כדי שיראו בעצמם את המצוקה ויבינו את הדחיפות שבקידום הפרויקט – אני מודה להם מקרב לב על הירתמותם המהירה והמקצועית ועל הבטחתם לקידומו".

 

אבנר פלור מנכל משרד התחבורה ״שמחתי על הסיור וההזמנה של מתן דיל. ראיתי והבנתי את המצוקה של תושבי רחובות ועד כמה החיבור לכביש 431 חשוב ודרמטי לפתרון מצוקת הפקקים. לבקשתו של דיל הנחתי את אנשי משרדי להסיר את החסמים ולתעדף את הפרויקט. כבר במחצית הראשונה של 2024 צפויים לצאת שני מכרזים לביצוע החיבור כאמור״.

 

בתוך כך, בשבועות הקרובים במסגרת קמפיין הבחירות, צפוי דיל להציג תכנית מקיפה לפיתוח ולקידום תשתיות תחבורה, וכבר עכשיו ניתן לספר על שני נושאים מתוך התכנית כאמור.
חיבור כביש 431 (כביש 423, השלמת מקטע ג') והקמת תחנת רכבת נוספת באזור התעסוקה הורביץ.


"לפי תפיסת עולמי", סיכם דיל, "פתיחת עורקי תחבורה וקידום תשתיות, הינם צעד חיוני לא רק להקלה על העומס בכבישים, אלא גם ליצירת אזורי תעסוקה ודיור חדשים כחלק מפיתוח העיר ושמירה על מרקם החיים שלה. תושבי רחובות ראויים להנהגה שרואה ומבינה את צרכיהם באופן רחב״.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...