שתף

דוברת חדשה למועמד המוביל לשינוי

13:11 27.08.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

לצוות הקמפיין של המועמד לראשות העיר, עו"ד מתן דיל, אשר חרט על דגלו הובלה לשינוי באמצעות תכניות עבודה מקצועיות שרקם, הצטרפה לאחרונה דוברת חדשה, רינת אלון, שניהלה ב-7 השנים האחרונות את מחלקת הפרסום בחברה העירונית ולאחרונה יצאה לדרך עצמאית

 

אלון, מעורבת ופעילה כבר שנים בכל הקשור למורשת העיר ולאירועים העירוניים, ובתקופת הקורונה אף הרימה עם חברותיה מיזם התנדבותי בשם "קונים ברחובות", במטרה לסייע לעסקים בעיר. היא פוקדת כמעט בכל מוצ"ש את ההפגנות נגד הרפורמה המשפטית ומספרת על החיבור הטבעי מבחינתה לדיל ״שנינו אנשים שמאמינים ב'חיה ותן לחיות', מתרחקים מהגדרות וסטיגמות ורואים את האדם שמולנו נטו כבנאדם. בסופו של דבר גם עמדתנו לגבי הרפורמה דומה - שנינו חושבים שלמערכת המשפט דרושה רפורמה, אבל בדרך של שיח מכבד ובהסכמה רחבה״.

 

רינת אלון חברה בקבוצות הווטסאפ של החילונים והדמוקרטים, לצידם היא מפגינה בשבתות, אך לדעתה השיח המתנהל לא תמיד רלוונטי לניהול העיר, והעיסוק האינטנסיבי והטפל בהשתייכותו הפוליטית של מתן דיל מסית את הדיון מהדברים החשובים לעיר באמת - "מתן דיל אדם ישר, ערכי והגון, שמתחילת דרכו התמודד ברשימה עצמאית על מפלגתית, מגוונת מאד. את פועלו למען הציבור, כל תושב ברחובות מכיר, בשל זמינותו ונגישותו לכולם. הוא הוכיח עד היום כי לא נתן לגחמות פוליטיות ארציות להשפיע על החלטותיו ברחובות, קחו לדוגמא את התנגדותו הפומבית לקרן הארנונה, ובשנים האחרונות, הוא היחיד מבין המועמדים שנלחם בהתנהלות העיריה והיחיד שעשה כל מאמץ לשמור על הקופה הציבורית ולייצר שקיפות לתושבים.

 

בבחירת ראש עיר יש שאלה אחת בלבד שצריכה להנחות כל אחד ואחת - מי מבין כל המועמדים הוא זה שיצליח להפוך את המקום בו אנו חיים לטוב יותר ביחס לשאר המועמדים. מי שמסית את הדיון למחוזות אחרים מעמיק ביודעין את הקרע הקיים ממילא בעם ומכניס אותו לגבולות העיר. בעיניי זה גורם למתח מיותר. התושבים משוועים לראש עיר שיכול ומסוגל להוביל לשינוי אמיתי ברחובות תוך שמירה על שלום ואחווה בין כל הצדדים״.

 

אלון, מלאת הערכה למועמדים האחרים, ומתייחסת להישגיו הלא מבוטלים של מתן גם עבור הציבור החילוני-דמוקרטי. בדבריה היא מתייחסת למאבקו והתעקשותו על פתיחת איזור הברים בצפון הרצל לדוגמא, והבאת סניף איגי לעיר, מעשים המוכיחים כי הוא איש עשיה ואינו מסתפק באמירות פופוליסטיות כאלה ואחרות.

 

היא מסכמת במובן מאליו שקצת נשכח "בסוף כולנו נפגשים באותו קניון, באסיפות הורים, וכולנו צריכים לחיות כאן יחד כקהילה אחת גדולה, גם דתיים וגם חילוניים. עבורי, מתן, הוא בדיוק הסמל של הדבר הזה״.

 

רינת אלון ומתן דיל. חיה ותן לחיות

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...