שתף

גתלנד נכסים: סוכנות נדל''ן מזן אחר

16:38 03.06.2020

מה חדש ברחובות

 

הדרך לדירה הבאה שלכם עוברת דרך 'גתלנד נכסים'

 

בענף הנדל"ן התחרותי נדרשת חשיבה חדשנית, יצירתיות, ידע והבנה בתחומים משיקים, בכדי להוביל ולתת ללקוחות מענה מקצועי ואמין.

 

סוכנות התיווך, גתלנד נכסים, בבעלותו של שי גת, מעניקה ללקוחותיה שירותים מקצועיים בתחום הנדל"ן - קנייה, מכירה והשכרת דירות ובתים וכן נדל"ן מסחרי והשקעות נדל"ן, תוך שימוש במומחיות, ידע מקצועי וההכשרות של שי גת, אותם צבר במהלך 20 שנים. 

 

נפגשנו עם שי גת, בעליה של סוכנות הנדל"ן - גתלנד נכסים, וביקשנו לשמוע ממנו על ייחודיות הסוכנות שלו. הוא סיפר לנו, כי הינו שמאי מקרקעין מאז שנת 2005 ואוחז ברישיון תיווך, מטעם משרד המשפטים, משנת 2015. בעבר, ניהל פרויקטים בחברת הנדסה גדולה.

 

הכשרותיו וניסיונו המקצועי באים לידי ביטוי בכל עסקה ועסקה והם מהווים ערך מוסף עבור לקוחותיו. כך, שמידע שלרוב חסר לרוכשים ולמוכרים, כגון: סוגיות מסוי, זכויות בנייה, חריגות בנייה, בחינת ובחירת משכנתה מתאימה, ואף תיאום בין אנשי מקצוע שונים – כל אלה מקבלים מענה בזכות ניסיונו, עיסוקיו הקודמים והכשרותיו.

 

שי גת

 

שי סיפר לנו, כי הוא בוחן את שוק הנדל"ן מזווית-ראייה מפוקחת, תוך מתן דגש על מקצועיות, אמינות וידע רב, המשלב קשרים עם מומחים מקצועיים והיכולת לסנכרן ביניהם בסינרגיה מושלמת. צורת עבודה זו מצליחה, לאורך השנים, לקדם עסקאות מכירה וקנייה בצורה נכונה ומהירה ובמחירים הנכונים והמתאימים לשוק.

 

שאלנו את שי מה מניע אותו ואמר: "אני קם, בכל בוקר, עם תשוקה עזה לעשייה, ושמח ללוות לקוחות לעסקת נדל"ן בטוחה והנכונה ביותר עבורם – זו ההנאה עבורי. יש לי מטרה ללוות, באופן צמוד, כל לקוח מהרגע בו נפגש עמי בסוכנות ועד לסיום ההליך, ולהעניק לו תחושת בטחון שיש מי שדואג ושומר עליו".

 

 

הקשינו על שי, ושאלנו למה צריך בכלל לרכוש או למכור דירה עם סוכן נדל"ן, אם אפשר למצוא מודעות בעיתון או באינטרנט ללא קושי, והוא מנה את היתרונות העיקריים:
   
1. הערכת שווי הנכסשי גת מתמקד בעבודתו בערים רחובות, נס ציונה וראשון לציון והישוב האירוס. עבודה באזור ספציפי והיכרות מעמיקה עם השוק, מאפשרת ללקוח לקבל הערכת שווי נכונה, אמיתית ומדויקת בעת מכירה או קנייה של נכס מקרקעין.
2. שיווק הנכס ובלעדיות – לסוכנות הנדל"ן גתלנד מאגר לקוחות של רוכשים פוטנציאליים ולכן שיווק ופרסום נכס למכירה הינו ממוקד ויעיל, והם נחשפים לנכסים משווקים על ידי הסוכנות בבלעדיות ואינם משווקים בערוצים החינמיים. שי ביקש להדגיש, כי כאשר הנכס נמסר למספר מתווכים במקביל, בניגוד לדעה הרווחת התחרות ביניהם דווקא אינה מועילה כי מטרת המתווך ללא בלעדיות היא למכור ראשון לפני מתווך אחר, ולא למקסם את מחיר  המכירה עבור המוכר.   
3. חיסכון בזמןשי גת, סוכן נדל"ן מקצועי יוכל להוציא לפועל את העסקה בפרק זמן קצר יותר מאשר הלקוח. ומי לא מכיר את המשפט - זמן שווה כסף?
4. ניסיון, ידע, קשרים וניהול משא ומתן – שי גת מסייע בגישור בין צדדים וצמצום מחלוקות אשר עלולות לפגוע במימוש העסקה. היכרות סביבת הנכס, מחירי עסקאות קודמות, קשר מקצועי עם עורכי דין, שמאים, בנקאיים, יועצי משכנתאות, יועצי מס מקרקעין וכמובן שיתופי פעולה עם סוכני נדל"ן אחרים יוצרים מעטפת מושלמת עבור הלקוח.

 

עם רשימה כה מרשימה של יתרונות בפנייה לסוכנות התיווך גתלנד נכסים בכל עסקה של מכירה, קנייה או השכרת נכס - לנו כבר אין ספק.  

 

גתלנד נכסים מעניקה את הידע המקצועי הנדרש לעסקת המקרקעין ומקצרת את הדרך לעסקה הבאה. 


שי גת, גתלנד נכסים, לשיחה טלפונית ולתיאום פגישה: 08-3810008 ובפייסבוק כאן.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...