שתף

בשעה טובה: הושלם תהליך ההתארגנות של משמר השכונות ברחובות

08:08 09.11.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

הושלם תהליך ההתארגנות של משמר השכונות: בכל השכונות ברחבי העיר יש ״משמר שכונה״! ראש העיר רחמים מלול סייר הלילה ברחבי העיר ופגש את המתנדבות והמתנדבים

 

ראש העיר רחמים מלול סייר הלילה בכל רחבי העיר ופגש את מתנדבי משמר השכונה בשכונות שונות. יחד איתו סיירו גם תנ״צ בדימוס יפרח דוכובני אשר התנדב להעניק מנסיונו העצום במשטרה בבניית מערך משמר השכונות בשבועות האחרונים, וכן מנהל אגף השכונות רמי מדהלה, מנהל אגף תנועה פיקוח ושיטור עירוני, ליאור שוקרי ונציג אגף הביטחון השותף בניהול המערך- אביחי צעידי.

 

רחמים מלול, ראש העיר: ״אני מלא הערכה למתנדבות ומתנדבי משמר השכונה אשר דווקא בעת הזו יוצאים מהבית למשימת התנדבות - לשמור על הבית. שמחתי לפגוש אותם הלילה ונוכחתי שוב לדעת כמה חשוב היה להעניק מענה מהיר לצורך הזה.


אני קורא לתושבות ותושבים נוספים שרוצים להתנדב- הצטרפו למשמר השכונה, עוד לא מאוחר!״

כזכור, בשבועות האחרונים שקדו באגף הביטחון והחירום ובאגף השכונות בעיריית רחובות על הקמת תשתית סיירות שכונתיות בכל שכונה, המורכבת ממתנדבים תושבי השכונה שיבצעו סיורי ביטחון ושמירה באיזור מגוריהם. כ1000 מתנדבים ומתנדבות נענו לקריאת העירייה ונרשמו עד כה, מאות מהם כבר עברו הדרכה ושובצו בשכונות.


צוותי משמר השכונה החלו לפעול בשבועות האחרונים בכל רחבי העיר, ובכלל השכונות יש מתנדבות ומתנדבים המשובצים במשימות סיורים ושמירה.

 

ברחובות יש מעטפת ביטחון שכוללת את סיורי המשטרה, סיורי השיטור העירוני ואגף הביטחון אשר סובבות בעיר 24/7 וכן את סיורי חיילי פיקוד העורף ואת כיתות הכוננות אשר פועלות באישור המשטרה - וכעת גם את משמר השכונות.


המתנדבים קיבלו אפוד זוהר משלהם לזיהוי ומכשיר קשר לשמירה על קשר עם כל מערך הביטחון העירוני.

 

תושבות ותושבים שרוצים להתנדב למשמר השכונה מוזמנים למלא את הטופס>> bit.ly/45DOGOR

 

בצפון מזרח העיר

 

 

 קרית משה

 

רחובות ההולנדית

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...