שתף

בשורה לחתולי הקהילה ברחובות – מרפאה ייעודית בשירות הווטרינרי העירוני

10:23 23.08.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

השירות הווטרינרי העירוני הקים לראשונה מרפאה ייעודית עבור חתולי הקהילה. המרפאה תספק שירותי חיסון, עיקור, סירוס וטיפול רפואי לחתולים החיים ברחובות העיר. ראש העירייה רחמים מלול: "התחלנו עם תחנות ההאכלה, אנו ממשיכים עם המרפאה הייעודית והמטרה שלנו היא שהחתולים שחיים ביננו בקהילה יהיו מטופלים ובריאים"

 


בשורה גדולה לחתולי הקהילה ולמאכילי החתולים בעיר – השירות הווטרינרי פתח מרפאה ייעודית עבור חתולי הקהילה בעקבות פניות רבות של מאכילי החתולים בעיר שביקשו מענה רפואי כולל עבור החתולים.


המרפאה ממוקמת בצמוד לשירות הווטרינרי ברחוב מוטי קינד 3 ומעתה תספק שירות רפואי לחתולי הקהילה – חיסונים, שיכוך כאבים, סירוס ועיקור ואף שירות אשפוז לפני החזרה לקהילה עבור התאוששות. כמו כן, תושבים שיהיו מעוניינים לעשות שימוש בשירות יוכלו ליצור קשר עם השירות הווטרינרי או עם המוקד העירוני עבור איסוף החתולים ובסיום ההליך הרפואי וההתאוששות נציגי השירות הווטרינרי יחזירו את החתולים לאזור מחייתם, כפי המחויב על פי חוק צער בעלי חיים.


החתולים ישהו במרפאה 12-24 שעות טרום הניתוח ו-24 שעות להתאוששות לאחריו, תוך מתן מענה רפואי מלא שיבטיח את בריאותם. במידה ויימצאו בעיות בריאות נוספות אצל החתולים המגיעים להליכים רפואיים, הם יקבלו טיפול מקיף לבעייתם הרפואית.


ראש העירייה רחמים מלול: "לא מעט תושבות ותושבים מהעיר שלנו מגלים אכפתיות גבוהה לחתולי הרחוב ודואגים להם לאורך כל ימות השנה לאוכל ומחסה. אנו בעירייה ראינו את הצורך להרחיב את המענה העירוני ולספק לחתולי הקהילה מענה רפואי מקיף ורחב עם טיפול חם ואוהב של השירות הווטרינרי. הטיפול יהיה איכותי ומתקדם, כפי הראוי לחתולי הקהילה, ואני מזמין את תושבי העיר לפנות למוקד העירוני עבור השירות".


המרפאה החדשה ממוקמת בשירות הווטרינרי העירוני ברח' מוטי קינד וניתן ליצור קשר באמצעות הטל' 08-9362790, לפנייה באמצעות המוקד העירוני ניתן להתקשר למספר 08-939-2106 וגם בוואטספ 050-8806106.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...