שתף

בשורה להורים: הצהרונים יסובסדו גם בשנה הבאה

08:09 13.06.2019

מה חדש ברחובות

 

נמצא פיתרון לסבסוד הצהרונים לשנת-הלימודים הבאה

 

לאחר פנייתו של יו"ר מרכז השלטון המקומי, לראש הממשלה, על-מנת להסדיר את נושא הצהרונים לשנת הלימודים הבאה - נענה ראש הממשלה לפנייתו, ונמצא פיתרון

 

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ושר האוצר, משה כחלון, סיכמו על המשך סבסוד הצהרונים לשנת-הלימודים הבאה. ההצעה תעלה לאישור הממשלה.

 

ראש הממשלה בנימין נתניהו: "יש לנו בשורה משמחת להורים בישראל - שר האוצר ואני מצאנו פיתרון לסבסוד הצהרונים. בספטמבר בתחילת שנת הלימודים יהיו צהרונים."

 

שר האוצר משה כחלון: "זוהי באמת משימה, אבל מצאנו את המקור הכספי. יהיו צהרונים גם בשנה הבאה וגם בשנים הבאות. נמשיך לדאוג לילדי ישראל."

 

על כך מגיב חיים ביבס, יו"ר מרכז השלטון המקומי וראש עיריית מודיעין מכבים רעות: "אני שמח שראש הממשלה נענה לפנייתי והודיע אמש כי נמצא פיתרון לבעיית הצהרונים. הקלה על נטל ההורים העובדים במסגרת יום-לימודים ארוך לילדינו - היא יעד מרכזי של השלטון המקומי, ואנו נמשיך לפעול בעניין לטובת כלל תושבינו."

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...