שתף

בשבוע הבא תיפתח ההרשמה להגרלה הבאה של דירה בהנחה: עדיפות למשרתי מילואים

10:42 21.12.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל מודיעים: בשבוע הבא תיפתח ההרשמה להגרלה הבאה של דירה בהנחה. לראשונה תינתן עדיפות בהגרלה למשרתי מילואים פעילים ומשפחות לילדים נכים

השר גולדקנופף: "זוהי חובה מוסרית שלנו לראותם ולסייע להם בדרך לבית בישראל"

בשבוע הבא תיפתח ההרשמה להגרלה השישית של תוכנית 'דירה בהנחה'. ההרשמה תיפתח ביום שלישי 26.12.23 ותיסגר לאחר שישה שבועות, ביום חמישי ה-6.2.24.

 

אישור זכאות להרשמה ניתן להנפיק כבר עכשיו, ועד לתאריך ה-21.1.2024.

 

במסגרת ההגרלה הצפויה, יוגרלו כ-7,000 יחידות דיור (מספר סופי ורשימת הערים יפורסמו עם פתיחת ההרשמה).

 

הזכאים להירשם הם כל חסרי הדירה בעלי אישור זכאות בתוקף. כפי שהיה בהגרלות קודמות, באפשרות הזכאים להירשם לשלוש ערים, ולכלל ההגרלות בערים אלו. כמו כן, אין חשיבות למועד ההרשמה להגרלה במהלך ימי ההרשמה.

 

חשוב לציין כי ניתן לממש זכייה אחת בלבד, כך שאם זכאי זכה במסגרת תכנית מענקי 'יד שנייה' - אין באפשרותו להירשם להגרלות דירה בהנחה.

 

בנוסף, היום (חמישי) החלו במשרד הבינוי והשיכון לשלוח לנרשמים לתוכנית מענקי 'יד שנייה' (1,000 זכאים) את תוצאות ההגרלה בדואר אלקטרוני. למעוניינים תהיה אפשרות לקבל את ההודעה גם באמצעות מסרונים (הודעות SMS).

התוצאות יפורסמו גם באתר ההגרלות באופן אנונימי, ויינתנו לזיהוי לפי מספר הנרשם באתר.

 

חשוב לציין, כי מי שיקבל הודעה על זכייתו בתוכנית מענקי 'יד שנייה', תבוטל הרשמתו לכל ההגרלות האחרות שנרשם אליהן במסגרת התוכנית 'דירה בהנחה' ולא יאושר לו להירשם להגרלות נוספות (אלא אם יבטל את זכייתו בהגרלה זו).

 

בכלל זה, יוסר רישום הזוכה מרשימות ההמתנה בהגרלות קודמות שבהן השתתף, וכך תימנע ממנו האפשרות לזכות בהגרלות של תוכנית 'דירה בהנחה', גם אם בסופו של דבר לא מימש את זכייתו בתוכנית

 

לאחרונה ביצע המשרד התאמות להליך הנפקת אישורי הזכאות ביניהן רישום והזדהות מרחוק ועוד, פרטים מלאים באתר המשרד: ראה בקישור>> כאן

 

 

שר הבינוי והשיכון, הרב יצחק גולדקנופף: "לאחר הערכות מצב רבות שקיימנו החלטתי שעלינו לעשות הכל על מנת להמשיך בפעילות סדירה בתכנית 'דירה בהנחה'.  בהגרלה הקרובה תמומש ההחלטה שהבאתי ולראשונה תינתן עדיפות למשרתי מילואים פעילים ומשפחות לילדים נכים ובשבוע הבא נצא לדרך עם כ-7,000 דירות חדשות שיורגלו בכל רחבי הארץ, מצפון ומדרום.  בסוף ההגרלה אלפי משפחות יזכו להזדמנות חדשה  לרכוש דירה בהנחה משמעותית מטעם המדינה ולבנות את ביתם בישראל. בנוסף אלף משפחות התבשרו היום על קבלת מענק בגובה 50,000₪ לרכישת דירה מיד שנייה, אני מאחל להם בהצלחה רבה. נמשיך לפעול למען הזוגות והמשפחות הצעירות בישראל למתן  פתרונות דיור ראויים עבור כלל אזרחי ישראל".

 

מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון, יהודה מורגנשטרן: "שמירה על הרציפות בשוק הנדל״ן הינה אחת ממטרות העל שהצבנו בימים קשים אלה, תוכנית 'דירה בהנחה' מהווה מנוף משמעותי ליציבות,  ובאמצעותה מתקיימת הבטחת רכישה לאלפי דירות. פרסום תוצאות הזכייה לאלף הזוכים במענק במסגרת תכנית יד שנייה ופתיחת ההגרלות החדשות בשבוע הבא מהווים המשך ישיר לצעדים והמהלכים שמקדם המשרד. בשבועות האחרונים ביצענו את ההתאמות הנדרשות להגרלה החדשה בכדי לתת מענה לאוכלוסייה הרבה המחכה לחזרת ההגרלות. עלינו  להגיע ליום של אחרי המלחמה עם ענף בנייה חזק יותר שימשיך לבנות את המדינה בנחישות ויעילות עבור אזרחי המדינה."

 

יעקב קוינט, מנהל רשות מקרקעי ישראל: "עם סיום שנת 2023 ולמרות הנסיבות הקשות בהם נמצאת המדינה, אנו שמחים לבשר כי גם השנה רשות מקרקעי ישראל תשווק קרקעות במסלול  מחיר מטרה  בכל הארץ אשר יאפשרו לעשרות אלפי זוגות צעירים ומחוסרי דיור לזכות בדיור מוזל."

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...