שתף

ברחובות לא משאירים אף אחד מאחור

10:35 02.11.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

לא משאירים אף אחד מאחור: עיריית רחובות חילקה הבוקר לתושבות ותושבים חירשים וסובלים מלקות שמיעה שעונים חכמים המתריעים על אזעקות פיקוד העורף

 

השעון החכם שיכול להציל חיים: מתחילת מלחמת "חרבות ברזל" עיריית רחובות פעלה כדי שגם אנשים המתמודדים עם מוגבלויות שונות יוכלו לקבל התראות על אזעקות בזמן אמת. בהנחיית מנכ"ל העירייה מאיר דהן, האגף לשירותים חברתיים חיפש פתרונות מתאימים לאנשים הסובלים מלקות שמיעה ואינם יכולים לקבל התרעה על אזעקה מצופרי פיקוד העורף או מתקשים לתפעל את אפליקציית פקע"ר.

 

הבוקר, חמישי, 2.11, הגיעו למפגש עם ראש העיר, רחמים מלול, 70 תושבות ותושבים חירשים או כאלה הסובלים מלקות שמיעה כדי לקבל את השעונים החכמים המתריעים על אזעקות פיקוד העורף באזור העיר רחובות.

 

בשעון מוטמעים פיצ'רים טכנולוגיים מתקדמים במיוחד. מלבד האפשרות לקבל התרעה בזמן אמת, השעון מאפשר איתור מיקום של המתקשר, מדידת  דופק, שליחת הודעות טקסט ושירות מונגש לשפת הסימנים. לשעון צורף מטען ייחודי ואביזרים נוספים.

 

התושבים שהגיעו הבוקר לעירייה ביקשו להודות על היוזמה וההתחשבות והביעו הערכה רבה על רכישת השעונים.


תושבים הסובלים מלקות שמיעת ומעוניינים לקבל עזרה יכולים ליצור קשר עם האגף לשירותים חברתיים בעיריית רחובות בדוא"ל >>
[email protected]

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...