שתף

בעקבות רמי מדהלה: תחקיר מקיף בעיריית רחובות

13:38 06.10.2020

מה חדש ברחובות

בעקבות גילוי שני חולים מאומתים: בעיריית רחובות עורכים תחקיר מקיף. סגן ראש העיר והמנכ״ל נכנסו לבידוד 

 

אתמול נודע כי רמי מדהלה, מנהל אגף השכונות ויו״ר וועד העובדים נתגלה מאומת לקורונה. היום נודע כי עובד נוסף נתגלה מאומת לקורונה.
החל מאתמול עורכים באגף משאבי האנוש ואגף הביטחון והחירום תחקיר אפידמיולוגי נמרץ במקביל לתחקיר משרד הבריאות, בקרב העובדים שבאו במגע עם השניים. זאת על מנת לעצור את שרשרת ההדבקות ולקצר את זמן התחקיר ולהביא לכל שכל מי שחייב להיבדק או להיכנס לבידוד יעשה כן בהקדם האפשרי .


דורון מילברג, מנכ״ל עיריית רחובות, נכנס לבידוד החל מאתמול וכן עובדים נוספים. עם היוודע זהות החולה הנוסף, הודיע סגן ראש העיר עו״ד יניב מרקוביץ מיוזמתו כי כיוון שבא עימו במגע בשבוע שעבר הוא ייכנס לבידוד מיידית.


יצויין כי בכל מקרה עיריית רחובות עובדת מזה כשבועיים במצבת כוח אדם ״רזה״ בהיקף של כ-30% בלבד, בהתאם  להנחיות הממשלה, ולכן סיכוי ההדבקה נמוך יותר מאשר אם היה מדובר בימי שגרה רגילים .


ראש העיר, רחמים מלול:  ״מייד עם גילוי החולה הראשון אתמול, אנו פועלים בהתאם‏ לכל ההנחיות ואף מחמירים בביצוע תחקיר מיידי מטעמנו, על מנת לעצור ולנתק את שרשרת ההדבקות. אני מאחל בריאות איתנה לרמי ולחולה הנוסף״

 

רמי מדהלה. רפואה שלמה

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...