שתף

בעלי רשת ויקטורי: ''אשראי לרכישת מזון ללא ריבית!''

20:21 14.07.2020

מה חדש ברחובות

 

איל רביד, בעלי רשת ויקטורי עם פוסט בנושא הלוואות בריבית: "ריבית?! בתקופה כזו? לא אצלנו!!!"

 

"הימים האחרונים מדירים שינה מעיניי," כותב איל רביד, הבעלים של רשת 'ויקטורי': "וכשאני רואה את מתחריי מציעים הלוואות לכל דורש ואף מגדילים לעשות ומעמידים חדרי הלוואות פופ-אפ מזכוכית בסניפים, כדי לעודד אנשים לחתום על הלוואות 'נוחות' לכל מטרה - אני פשוט נחרד. אני קורא לציבור בישראל, אל תקחו הלוואות למזון! בריבית!! ולמתחריי, זה לא הזמן לניצול הזדמנויות!"

 

"לאחר חשיבה רבה, החלטתי כי רשת ויקטורי תדאג לאפשרויות ממימון מזון לכלל לצרכני המדינה, אך ללא עלות על הכסף. ללא ריבית!"

 

"החל מהיום (14.7) רשת ויקטורי מציעה: אשראי לרכישת מזון ללא ריבית!"

 

איל רביד, בעלי רשת ויקטורי: "ריבית?! בתקופה כזו? לא אצלנו!!!"

 

"המחנק האמיתי שהולך ומאיים יותר ויותר על הצרכן הישראלי הוא מחנק האשראי. בועת האשראי הזאת מסוכנת למשקי הבית, ועשויה להתפוצץ מהר יותר ממה שאנחנו חושבים. היעדר ההכנסות, לצד הצורך להתקיים, מסכנות באופן ממשי את הביטחון התזונתי של אחוז ניכר מהצרכנים הישראלים, ובעת הזאת, אנו, הקמעונאים, לא יכולים לעמוד בצד ולהסתכל. מאז ומתמיד רשת ויקטורי הובילה פעילויות אחריות תאגידית הנוגעות ישירות בארנק של הצרכן הישראלי, וכך, אנו פועלים גם הפעם."

 

"החל ממחר, יוכלו צרכני ישראל, לקוחות ויקטורי, וגם אלו שעדיין לא, לטעון עד 10,000 שקלים בכרטיס מזון נטען ולשלם את הכסף ב-12 תשלומים ללא ריבית!! למעשה מדובר בכלי שהוא כמו הלוואה, רק ללא ריביות מפוצצות. הכסף שיתקבל ישמש אך ורק לקניית מזון, מבלי להסתכן בלקיחת הלוואות בריביות גבוהות, המציעות כל מיני חברות במשק."

 

"רשת ויקטורי תמשיך לפעול באופן יצירתי, בכדי להיטיב עם הצרכן הישראלי לאורך המשבר הכלכלי." מסכם רביד.

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...