שתף

במיוחד עכשיו: הכוונה מקצועית לבעלי עסקים

09:36 26.11.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

מדינת ישראל יצאה למלחמה על הבית ב-7 באוקטובר. כתוצאה מכך, עובדים רבים במשק גויסו למילואים, ביניהם גם המעסיקים עצמם - בעלי חברות ועצמאיים. המשק קפא וטרם חזר לשגרת עבודה מלאה. כאן נכנס לפעולה מאיר קרזי יועץ עסקי, בנקאי ומגשר, מלווה חברות רבות ועסקים פרטיים בהתנהלות מול הבנקים


תקופה זו מלווה בהרבה מאוד חששות ואי- ודאות בקרב עצמאים ובעלי עסקים, עסקים רבים אינם עובדים בהיקף מלא. זוהי תקופה בה חשוב להתנהל באופן סולידי וזהיר ולקבל את ההחלטות באופן מושכל ומיטבי.


מאיר קרזי יועץ עסקי, בנקאי ומגשר, מלווה חברות רבות ועסקים פרטיים בהתנהלות מול הבנקים. מסייע בפתיחת מסגרות אשראי בהתאם לצורכי הלקוחות ומנהל משא ומתן על סוגי והיקף הביטחונות שדורשת המערכת הבנקאית וגובה הריביות והעמלות.


בנוסף, פועל רבות, ובהצלחה מרובה, בהגעה להסדרי חובות של חייבים, בשלב הראשוני ובמשא ומתן לפני הגשת תביעות משפטיות.

 


הצלחותיו של מאיר נשענות על ניסיון ארוך שנים, של 40 שנה, בעבודה בתפקידים בכירים בבנק לאומי, כולל ניהול סניף בנק והתמחות בתחום האשראי העסקי והפרטי והמשכנתאות.


ב-20 שנים האחרונות, מאז שנת 2004, משמש מאיר כיועץ פיננסי ומלווה לעסקים גדולים וקטנים. שירותיו ניתנים במסגרת 'חליפה', אותה הוא תופר עבור מידותיו וצרכיו המדוייקים של הלקוח, לאחר שהוא עורך פגישה ראשונית ללא עלות.


בין היתר, מעניק מאיר קרזי, שירות של ניתוח העסק על כל ממשקיו, בדיקת תזרים המזומנים, בונה תוכניות עסקיות, מייעץ לגבי פיתוח העסק ומגייס אשראי בהתאם לצרכים, לרבות ליווי הלקוח לפגישות בבנק.

 


מאיר אמר לנו, בפגישה, כי מעטים הם בעלי העסקים שלמדו כיצד לנהל עסק, הן מהבחינה הארגונית, והן מהבחינה הפיננסית, ובשל כך, רבים מהם נקלעים לקשיים בפעילות העסקית ושאלות רבות מתעוררות לאורך חיי העסק, כגון: איזו הלוואה כדאי לקחת? האם כדאי לגייס אשראי או להשתמש בהלוואה בערבות המדינה? איך מקבלים את ההחלטה האם להרחיב ולפתח את העסק, ומהם הנתונים אותם חשוב לבדוק? ועוד...


קרזי בוגר האוניברסיטה הפתוחה, מוסמך של אוניברסיטת חיפה ובוגר תואר שני בלימודי משפטים של אוניברסיטת בר אילן. בנוסף, הנו בוגר של קואוצ'ינג אקדמי, בוגר לימודי יעוץ ארגוני של האוניברסיטה הפתוחה, קורס גישור במסגרת התכנית ללימודי ניהול ויישוב סכסוכים ומשא ומתן של אוניברסיטת בר אילן ובוגר תכנית 'שגטלט' של אוניברסיטת תל אביב.


כל הכשרותיו והשכלתו, לצד נסיונו המקצועי ארוך השנים, מאפשרים למאיר קרזי להעניק ללקוחותיו שירות אמין, מסור ואיכותי, להאיר את עיני לקוחותיו ולהביאם למיקסום יכולות ההכנסה של העסק.

ולבסוף הדבר הכי חשוב שמאפיין את מאיר קרזי היא היותו בן-אדם. התחום הפיננסי לצערו מאופיין בלא מעט שרלטנים.
אמונתו ושליחותו של מאיר מתבטאת "במקום שאין איש הייה איש", אהבת האדם ,יכולת ההקשבה, הנתינה והמסירות האין סופית היא הזכות הגדולה בלשרת אנשים.

 

מאיר קרזי, יועץ עסקי בנקאי ומגשר

רח' דרור 9 נס ציונה, בתיאום מראש בלבד - פגישה ראשונית ללא עלות!
טל': 050-7890847

לדף הפייסבוק >

לאתר >

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...