שתף

בית ספר בן גוריון מחבק את משפחות המפונים במלון לאונרדו

16:13 22.11.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

בית ספר בן גוריון מחבק את משפחות המפונים במלון לאונרדו. בבית ספר בן גוריון רחובות לומדות שתי תלמידות ממשפחת סויסה, המהוות חלק ממשפחות המפונים, המתארחים במלון לאונרדו ברחובות

 

בבית ספר בן גוריון רחובות לומדות שתי תלמידות ממשפחת סויסה, המהוות חלק ממשפחות המפונים, המתארחים במלון לאונרדו ברחובות. על מנת לשמח את משפחות המפונים, המתמודדים עם אתגרים לא פשוטים, התארגן בית הספר להכנת ערב שירה בציבור.

 

הצוות החינוכי אסף תרומות מכל באי בית הספר ונרכשו חלות, יין, עוגות ובקבוקים טרמיים כמתנה לכל משפחה. 


נציגי משפחות בן גוריון ומשפחות המופנים התכנסו לערב מרגש לצלילי שירי ארץ ישראל. במופע השתתפו המורים למוסיקה ובעלה של המורה לאומנות, שצירף את להקתו. הערב היה מרגש ומחמם את הלב. במהלך הערב נאמרו ברכות על ידי מנהלת בית הספר ותלמידים נציגי מועצת התלמידים.

 


מנהלת בית הספר, הגברת אורנה בן דוד אומרת: "כבית ספר אנו מטפחים את ערך הנתינה לכל באי בית הספר והקהילה. בחרנו בערב שירה מתוך אמונה, שהמוסיקה המהווה חלק בלתי נפרד מחיינו יכולה לשפר את מצב הרוח של משפחות המפונים, גם אם לשעה אחת קלה."

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...