שתף

''בוא נתאחד וננצח בסיבוב הראשון''

20:10 22.08.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

זהר בלום המועמד הליברלי המוביל בסקרים קורא ליניב מרקוביץ "בוא נתאחד וננצח בסיבוב הראשון"

 

המועמד לראשות העיר זהר בלום התייחס לסקרים האחרונים שנעשו ובעקבות כך פנה לחברו במחנה הליברלי, יניב מרקוביץ והציע לו להתאחד "על מנת לנצח בסיבוב הראשון". 

 

 


"רחובות ליברלית וחייבים לנצח!

חברי יניב מרקוביץ' שלום,
אני מודה לך שנענית לפנייתי מלפני 12 יום, לכונן אחדות במחנה הליברלי בעיר.

אתה מכיר אותי ויודע כמה פעלתי מולך בחודשים האחרונים. הצעתי לך שוב ושוב לאחד כוחות ולהשיג ניצחון מוחץ כבר בסיבוב הראשון. אני שמח  שנענית אמש בפומבי לקריאתי והנה אני מתייצב כאן ואומר: הנני.

יניב, המחנה הליברלי דורש איחוד בצדק ומהלך כזה עושים על פי נתונים. מתוך שורה ארוכה מאד של סקרים שפורסמו מאז תחילת מערכת הבחירות בעיר, הנתונים מעידים כי ב-5 מתוך 6 סקרים, כולל סקר שהתפרסם היום, זהר בלום, מוביל בפער משמעותי על יניב מרקוביץ'. את זה לא אני קבעתי, את זה תושבות ותושבי העיר קבעו.

בהתאם לקריאתי אליך לפני 12 יום, אני אומר לך יניב התשובה היא כן, בוא ננהל משא ומתן, ולאחר מכן נתאחד על בסיס האמירה שלך מאמש: ״המועמד אשר יש לו את הסיכויים הגדולים ביותר לנצח, הוא אשר יוביל את המחנה״. הסקרים מלמדים שאיחוד כוחות שלנו יכול להביא לניצחון מוחץ כבר בסיבוב ראשון.

רק הבוקר פורסם סקר נוסף שהוזמן ע״י ראש העיר המכהן ובוצע ע״י מכון ״מאגר מוחות״ בראשות פרופסור יצחק כ״ץ.

תוצאות הסקר מעידות כי: מבין אלה שבטוחים שיגיעו להצביע, אני עומד על 26% תמיכה ואתה על 14%. כלומר, איחוד בינינו מביא אותנו לנקודת פתיחה של 40% וניצחון מובטח.

יניב, תושבות ותושבי רחובות רוצים לראות אותנו מאוחדים, עובדים בשטח, מביאים ניצחון ולוקחים את רחובות לדרך חדשה. ביחד. כי הגיע הזמן.

אתה איש ראוי ונכונו לך עוד שנים רבות של עשייה ציבורית משמעותית, אני אגיע למשא ומתן הזה בלב פתוח ונפש חפצה.

יניב, בוא נעשה זאת יחדיו."

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...