שתף

אנשי השנה בפעילות קהילתית ברחובות

13:49 11.09.2017

מה חדש ברחובות

הפעילה החברתית, המציל בדרכים ונסיך השכונות. אלו הם אנשי השנה של פורטל רחובות בהתנדבות קהילתית ברחובות

 

אנחנו אוטוטו נכנסים לתוך ראש השנה, מה שאומר מבחינתנו זה להתחיל עם סיכומי השנה ברוב התחומים שנוכל לגעת בהם. אז מראש נגיד שלא כל התוצאות ולא כל הסיכומים יהיו לשביעות רצונם של כולם, יהיו כאלו שיכעסו, יתאכזבו, יתעצבנו ובכל זאת, זה מה שמערכת פורטל רחובות בחרה אז נקווה שתהנו ותיזכרו בשנה המצוינת שאוטוטו מסתיימת לה.

הפעם נבחר את אנשי השנה בקהילה. יש כל כך הרבה אנשים שנמצאים בעשייה מקומית, עוזרים לאנשים  ופעילים חברתית . אני מבין שיש לא מעט אנשים כאלה ברחובות (שאפו לעיר על המחויבות של התושבים) אבל בחרתי שלושה כאלה מיני רבים, שלושה שמגיעות להם מירב המחמאות והפעם לא מדובר בדירגו על פי יכולת, אלא באופן שווה ללא מיקום.

 

גלעד מזרחי

קסם של בנאדם. במשך שנים על גבי שנים עוזר לאנשים, תורם לנזקקים, מפעיל אנשים שיעזרו לנזקקים ומעל הכל מנצל את קשריו עם קודקודי רחובות ואפילו עם קודקודי ראשי המדינה (בכל זאת, ליכודניק) על מנת לעזור לאותם מעוטי קשרים ויכולת בכל הצורות והמינים. מזרחי הוא ללא ספק הרובין הוד של לא מעט מאנשי שעריים, אושיות וחלקים נרחבים ברחובות. שאפו על הנתינה והלב הרחב.

 

 

סיון תהל

הזן החדש של הפעילים החברתיים. אחת שמנצלת כל אפשרות במדיה על מנת לעזור לאנשים. כוכבת פייסבוק אבל מהסיבות הנכונות. כל מי שחבר של סיון תהל בפייסבוק מבין על מה אני מדבר. אין יום שהבחורה התזזיתית הזאת לא מעלה פוסט עם בקשת נתינה. ריהוט למשפחה קשת יום, ארוחת צהריים, תרומה לציוד לבית הספר וגם עזרה למשפחות שנתקלו בבעיות הרבה יותר גדולות כמו להיזרק לרחוב, חתונה ללא אמצעים ובגדי תינוקות. בנוסף, תהל פעילה גם ברמה הארצית והיא מוכרת בעיקר בזכות שתי מחאות. הראשונה היא למען שחרורו של אברה מנגיסטו והשנייה היא חטיפת ילדי תימן, מזרח ובלקן. כמה שאנחנו צריכים אנשים כמוה בחברה.

 

 

יוני עוזיהו

את יוני עוזיהו מכירים בעיקר אנשי התקשורת. גם אזרחים, אבל בעיקר אנשי תקשורת מקומיים. ההנדי מן שמציל את הנפגעים באופן יומיומי. הוא מתנדב באיחוד הצלה (חובה לציין את שאר יתר חבריו לתחום, אנשי חסד אמיתיים), הוא הדובר של הארגון ומעל הכל, הוא מציל חיים ועושה זאת על בסיס קבוע. כבר פרסמנו פה כתבה נרחבת עם עוזיהו שסיפר את סיפור חייו ואת סיבותיו ואורח חייו. הוא והאופנוע שלו הצילו כל כך הרבה אנשים ונראה כי מבחינתו מדובר במשהו מובן מאליו ולא משהו מיוחד. איש אציל, ערכי, בעל זכויות רבות בעיר רחובות ובכלל באזור השפלה

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...