שתף

''אני קורא למשטרת ישראל ולכל גופי האכיפה לטפל באלימות הזו ביד קשה

13:46 04.10.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

אירוע אלימות קשה. נהג אגד נדקר לאחר דין ודברים עם נוסע. רונן אהרוני, בכיר באגד וחבר רשימת "מחל" הגיב בנושא

 

בעקבות אירוע הדקירה של נהג אגד ברחובות, רונן אהרוני, בכיר באגד וחבר רשימת ׳מחל׳ המתמודדת למועצת העיר רחובות: ״חייבים לפעול נגד האלימות הגואה במדינה ובמיוחד נגד המשרתים את הציבור. לאחר שיחות שביצעתי בתקופה האחרונה עם שרת התחבורה ומנכ״ל משרד התחבורה הובטח שיקודם במשטרת ישראל יחידה לטיפול באלימות בתחבורה הציבורית״

 

הבוקר אירע אירוע חריג כאשר נהג באוטובוס אגד הנוסע בקו 249 מרחובות לפתח תקווה נדקר על ידי נוסע, זאת לאחר דין ודברים שהתפתחו בין הנוסע לנהג האוטובוס בדבר ה״שירות״ שקיבל.


בעקבות האירוע, איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות העובדים הודיע על השבתה של קו 249 למשך שעתיים, עד השעה 13:30.

מדובר באירוע אלימות נוסף בשורה של אירועי אלימות שאירעו בעת האחרונה באזור וכנגד נותני שירות בכלל ונהגים בתחבורה הציבורית בפרט.

 

בעקבות האירוע התבטא רונן אהרוני, חבר רשימת מחל למועצת העיר ובכיר באגד: ״שוב אירוע אלימות נגד נהגי התחבורה הציבורית, חייבים לפעול נגד האלימות הגואה במדינה ובמיוחד נגד המשרתים את הציבור. לאחר שיחות שביצעתי בתקופה האחרונה עם שרת התחבורה ומנכ״ל משרד התחבורה הובטח שיקודם במשטרת ישראל יחידה לטיפול באלימות בתחבורה הציבורית. אני קורא למשטרת ישראל ולכל גופי האכיפה לטפל באלימות הזו ביד קשה. דמם של עובדי הציבור אינם הפקר. אני מגבה את החלטת ועד העובדים להשבית את הקו לשעתיים, לא ייתכן שחיי הנהגים שלנו יהיו בסיכון״.

עודד עמרם, יו״ר מרחב רחובות בהסתדרות הכללית וחבר רשימת מחל למועצת העיר אמר: ״נהגי אגד אינם שק האגרוף של אנשים מטורפים, הגיע הזמן לעצור את הפגיעה בנהגים, בין אם מילולית ובין אם פיזית, ולטפל ביד קשה בעבריינים הללו. הוצאתי הוראה להשבית במיידית את הפעילות ואני קורא למשטרת ישראל ובתי המשפט לטפל בחומרה ולעקור את האלימות נגד נותני השירות ולא להקל עם התוקפים הללו. הגיע הזמן שנותני השירות הציבורי ירגישו בטוחים בזמן עבודתם״.

לירן מזרחי, מזכיר ועד העובדים של אגד באיזור הדרום: ״נחצו כל הקווים האדומים, היינו מאוד קרובים לאבד היום נהג בגלל וויכוח שולי על עצירת האוטובוס בתחנה מסויימת. רק לפני שבוע ניהלנו ישיבה בנושא האלימות נגד נהגים, ושוב היום קיבלנו תזכורת עד כמה הנושא הזה חייב לקבל את הטיפול המיידי. לא נשתוק יותר, אנחנו מגבים את כל הנהגים ומצפים מהמשטרה לטפל בכל עבריין כזה במלוא החומרה״.

 

רונן אהרוני ועודד עמרם

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...