שתף

"אני מוקיר תודה מקרב לב למתנדבים"

14:01 14.04.2019

מה חדש ברחובות

יו"ר על"ה באירוע הרמת הכוסית לכבוד חג הפסח:

"אני מוקיר תודה מקרב לב למתנדבים, לעובדים ולשותפים האמיתיים בעירייה בהנהגתו של ראש העיר רחמים מלול"

 

ביום שני התקיים בבית על"ה, האירוע המסורתי של על"ה, העמותה למען המבוגר להרמת הכוסית לכבוד חג הפסח.

המקום היה גדוש ב-200 מתנדבים ועובדי העמותה.

הרמת הכוסית התקיימה במעמד יו"ר על"ה צבי טרופ, היו"ר הקודם של על"ה יחזקאל הרמלך, מנכ"ל העמותה אסף וישקין, ראשי העיר לשעבר מיכאל (מיש) לפידות ויעקב סנדלר הפעילים ומתנדבים בעמותה, ראש עיריית רחובות, רחמים מלול, חברת מועצת העיר מחזיקת תיק האזרחים הוותיקים, ד"ר רוני באום וענת יולס מנהלת האגף לאזרח המבוגר במחלקת הרווחה של העירייה.


האירוע התקיים בהנחייתו של שדרן הרדיו אריק אדלר המתנדב ברדיו על"ה.

 

 

יו"ר על"ה. צבי טרופ

 

יו"ר על"ה צבי טרופ נשא דברים ואמר כי זוהי זכות עבורו לברך את כולם וכולן בברכת חג הפסח אך זוהי זכות גדולה יותר לכהן כיו"ר על"ה.

טרופ שיתף את הנוכחים בפעילויות הרבות המתקיימת בבית על"ה והוקיר תודה ענקית מקרב לב למתנדבים, לעובדי על"ה ולבני משפחותיהם ולשותפיה האמיתיים של העמותה בעירייה לד"ר רוני באום ולראש העיר רחמים מלול והודה לו על הגדלת התקציב לעמותה ועל היחס החם שהוא ונציגי העמותה מקבלים.


עוד אמר טרופ כי בנייתו של בית על"ה, הבית החדש של העמותה, דרשה משאבים רבים אשר הותירו את קופת העמותה מדולדלת. "אנו הכנו תוכנית שאפתנית מאוד מבחינת היעדים אך דלילה באמצעים ועדיין אני בטוח שאנחנו נצלח את התקופה."


ראש העיר בירך את יו"ר העמותה ואת היו"ר הקודם לצד שני ראשי הערים הנוספים שנכחו בהתבדחות על כך שיצאו מעבדות לחירות ואמר "בעיר פועלים 85 ארגוני מתנדבים. על"ה היא הפנינה בכתר".


בתום הברכות עלה לשיר יובל חלף בהתנדבות והנעים משירי ארץ ישראל, כל הנוכחים הצטרפו ושרו איתו ביחד.

 

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...