שתף

''אני מאמין בכל ליבי במתן ובמנהיגותו''

16:28 06.03.2024 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

מחיר ההתקפלות של זוהר בלום – דן בוטוין בפוסט תמיכה במתן דיל: "רחובות צריכה מנהיג מאחד ואמין, עם עמוד שדרה, שיכול לעמוד בלחצים חיצוניים"

 

חלפו מספר שעות עד שתושבי רחובות הצליחו לעכל את שאירע ביממה שחלפה בין מוצ"ש לליל ראשון, יממה בה הספיק המועמד לראשות העיר זוהר בלום לחתום על הסכם קואליציוני עם המועמד מתן דיל, תוך שהוא מסיר את התמודדותו לראשות, ואז להתקפל.

 

גבות רבות הורמו, גם בסביבתו הקרובה של בלום, נוכח התנהלותו ,  ואנשים רבים, המזוהים כתומכי בלום החלו לצאת בהודעות המצרות על המהלך, בין הבולטים שבהם – תמיר פיינשטיין, מנכ"ל העירייה המיתולוגי אשר מצא עצמו מאוכזב מהדרך בה נקט בלום.

 

היום זכה דיל לפוסט תמיכה מפתיע, ממי שהיה בבחירות הקודמות אף חבר ברשימתו של זוהר בלום, המוביל החברתי דן בוטוין, פעיל בתחום הספורט בעיר וחבר הנהלת מכבי ישראל. וכך הוא כותב:

 

"שמחתי על הודעת האיחוד בין מתן לזוהר. שניהם חברים אישיים שלי ומהיכרותי רבת השנים עמם, אני יכול להעיד שרב המאחד ביניהם על המפריד.


לצערי הרב, זהר בלום, הפר את ההסכם והביא במו ידיו לקרע בציבור במקום שלא נדרש. בימים אלו, אנו צריכים מנהיגות מאחדת ואמינה. אני סומך על מתן דיל שיידע לאחד את כל הכוחות הטובים בעיר לשינוי שכולנו מייחלים לו.

זוהר, שיודע שמתן הוא פרטנר מעולה, ניסה לעשות את הדבר הנכון.
מתן קיבל אותו בזרועות פתוחות ולב חפץ וההסכם נחתם בהסכמה הדדית, שזה מה שחשוב וטוב לעתיד העיר רחובות.
למרות זאת, זוהר הוכיח באופן חד משמעי כי הוא לחיץ, אינו מסוגל לעמוד על שלו, ומושפע מגורמים קיצוניים שמפלגים את המדינה שלנו בחסות ליברלית שיקרית ובטוח לא יכול להיות האיש שמקבל החלטות בשביל עיר שזקוקה לראש עיר חזק ובעל עמוד שידרה.

אין לי ספק שמתן הוא האיש המתאים לנהל ולקדם את העיר שלנו כמו ראשי עיר צעירים ונמרצים
סביבנו שהוכיחו שמאסנו בפוליטיקה הישנה והעקומה.

אני מאמין בכל ליבי במתן ובמנהיגותו."

 

מתן ודן. "מתן האיש הראוי להנהיג את רחובות"

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...