שתף

אנחנו ניצחנו

15:31 21.04.2020

מה חדש ברחובות

יום השואה : ניצולי השואה תושבי העיר קיבלו עציצים ותעודות הוקרה לביתם

 

 

במבצע לוגיסטי מיוחד ובאמצעות עובדים , מתנדבים וחיילים - עיריית רחובות הגיעה היום לביתם כל 1,300 ניצולי השואה בעיר עם עציצים ותעודות הוקרה.


החל משעות הבוקר חולקו מאות עציצים מ- 5 נקודות שונות על ידי האגף לשירותים חברתיים, מתנדבים רבים וחיילים במדים אשר הגישו לניצולים תעודות 'פרח לניצול' בביתם.


החלוקה החלה בשעות הבוקר וממשיכה גם בשעות אלו.

 


בנימין פלג, ניצול שואה תושב רחובות שנולד , שמח היום לפגוש את נציגי העירייה והמתנדבים שהגיעו לביתו, ואמר: "היום הזה הוא יום מאוד קשה עבורנו. הזיכרונות והגעגועים צפים. אני מתרגש מאוד מהמחווה היפה ומבקש להודות לכל העוסקים במלאכה. אנחנו ניצחנו! אני מעריך מאוד את הנתינה והמסירות למעננו בתקופה האחרונה".


פעילות זו הינה אחת מני רבות אותה מנהיגה עיריית רחובות באמצעות האגף לשירותים חברתיים עבור ניצולי השואה המתגוררים בעיר. בתקופת הקורונה רבים מניצולי השואה קיבלו חבילות מזון, מנות מזון חם מוכן מדי יומיים, וכן תמיכה וסיוע. ניצולי השואה הזקוקים לסיוע מוזמנים לפנות למוקד העירוני בטלפון 106 או 08-939-2667/8.


רחמים מלול, ראש העיר: "אנו פועלים למען ניצולי השואה בכל ימות השנה . היום במיוחד, ערכנו מבצע מרגש ומחבק עבורם שיביע את הערכתנו ודאגתנו להם. עיריית רחובות תמשיך לתמוך באוכלוסייה זו ככל שניתן ".


חבר המועצה שמוליק בר דאנזאן, מחזיק תיק שירותים חברתיים: "יום השואה הוא הזדמנות חשובה להביע את התמיכה שלנו באוכלוסיית ניצולי השואה תושבי העיר. אני מבקש להודות לכל המתנדבים המסורים והערכיים ומאחל לכל ניצולי השואה בריאות איתנה ואריכות ימים".
אירית שיפריס, מנהלת אגף לשירותים חברתיים: "בעזרת עובדי האגף לשירותים חברתיים והמתנדבים המסורים פגשנו היום את כל ניצולי השואה המתגוררים בעיר. אנו מקפידים להמשיך ולעבוד למענם לאורך כל השנה ובפרט בתקופה האחרונה, עת משבר הקורונה".

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...