שתף

''אנחנו לא קלף מיקוח של אף אחד''

08:34 28.03.2024 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

מועצת התלמידים והנוער הארצית הודיעו אתמול (רביעי) על שביתה שתתקיים היום בתיכונים, אחרי שארגון המורים ומשרד האוצר לא הצליחו להגיע להסכם עד לדד-ליין שהציבו

 

לדברי נציגי התלמידים, מדובר בצעד ראשון שעלול להימשך בהשבתות נוספות.

 

יו"ר מועצת התלמידים והנוער הארצית, ספיר מוספי, אמרה כי "זוהי שביתת אזהרה. אנו נשבש את סדר היום הציבורי על מנת לשים סוף לדחייה הממושכת של חתימה על ההסכם. כבר שנתיים שהתלמידים לומדים תחת עיצומים, ועכשיו בתקופת מלחמת 'חרבות ברזל' הנוער זקוק למערכת יציבה בה הוא יכול ללמוד כמו שצריך ובה הוא יכול לקבל כלים לאזרחות דרך טיולים ומסעות. אנחנו לא נפסיק לפעול עד שתובטח היציבות, גם לשנים הבאות".

 

ארגון המורים העל-יסודיים הודיע בתחילת החודש על חידוש המאבק על הסכם השכר, ובהדרגה החריף את העיצומים. מורי התיכונים הונחו לא להעביר ציונים, לא לקיים פעילויות אחרי השעה 15:30, לא לקיים אספות הורים, לא לצאת להשתלמויות, ולא לקיים טיולים, מסיבות וכל פעילות לימודית חברתית חוץ בית ספרית.

 

גם שר החינוך יואב קיש קרא לארגון המורים ולאוצר לשים סוף לסאגה. "אני מבין לליבם של התלמידים - מערכת החינוך טולטלה מספיק. מה שנדרש כעת הוא יציבות, רציפות ומעטפת מקצועית של מענים רגשיים ופדגוגיים", ציין קיש. "אני קורא לארגון המורים ולאוצר לאפשר לתלמידים ולצוותי החינוך את המרחב היציב לחוסן הנפשי וללימודים".

 

יואש קיש שר החינוך. התלמידים לא קלף מיקוח

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...