שתף

אלפי ילדים יבלו את הקיץ בקייטנות רשת חוויות, שנפתחו השבוע

15:08 02.07.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

רשת חוויות מדווחת כי מערך החינוך הבלתי פורמאלי של החופש הגדול נפתח בהצלחה, עם תוכן עשיר ואיכותי וצוותים מקצועיים ומנוסים שיובילו את המסגרות

 

אלפי ילדי קייטנות הצהרונים של גני הילדים ובתי הספר, פתחו את השבוע הראשון לקייטנות הקיץ (ראשון, 2.7.23), בקבוצות קטנות ואיכותיות, הפועלות בגני הילדים ובמרכזים הקהילתיים.

 

יש לציין כי ההרשמה לקייטנות נפתחה לכל ילדי העיר (ולא רק לילדים הרשומים כל השנה למסגרות החינוך הבלתי פורמאלי של חוויות). אמיתי כהן, סגן ראש העיר ויו"ר חוויות, בירך על פתיחה מסודרת והתארגנות לוגיסטית ופדגוגיות מקצועית ביותר שהובילו הנהלת וצוותי הרשת.

 

בין היתר, נפתחו כ-140 מסגרות בגני הילדים הכוללים בגני חובה הכנה לכיתה א' ותוכנית פדגוגית ייחודית, קייטנת גיבורי על בפסגת המדע, קייטנות מחול, אילוף כלבים, קייטנת בית ספר של החופש הגדול בבי"ס שביט, שם ייהנו מקייטנה המשלבת פעילויות העשרה בתחום מוזיקה, דרמה מדע ולגו , על פי מתווה משרד החינוך והתוכנית הפדגוגית של ביה"ס של החופש הגדול וסדנאות קיץ למאות בני נוער במרכז תנופה וקרית משה.

 

גולן ביטון, מנכ"ל הרשת, מציין "החינוך המיוחד מקבל עדיפות מבחינתנו, זו תפיסה חדשה שאנחנו מובילים ולשמחתי מקבלים משוב מאוד חיובי מההורים", אומר גולן ביטון, שמדווח היום כי כל המסגרות נפתחו כסדרן ולשביעות רצון ההורים והצוותים המקצועיים. ביטון הודה לכל השותפים להערכות ויום לפתיחת פעילות מערך החינוך הבלתי פורמלי, ואמר כי: "הערכות כללה את שלבי ההרשמה שהונגשו להורים בכל העיר, הכנת המסגרות והתוכנית הפדגוגיות, ניהול מערך הצוותים המסורים שיובילו את הקייטנות, מזון מפוקח ובריא, אמצעי בטיחות ועוד. היום אני יכול לברך ולהגיד שהתוצאות טובות ואין יותר משמעותי מבחינתי מאשר לראות את  הילדים מחייכים בבוקר הראשון. אני רוצה להודות לראש העיר רחמים מלול, לסגן ראש העיר ויו"ר הרשת אמיתי כהן, למינהל החינוך  ובראשם מ"מ ראש העיר זהר בלום ומנהלת האגף אפרת צוקרמן ולועד הורים העירוני". 

 

בנוסף, הוא מציין כי תוכנית מיל"ת (יום לימודים ארוך), המיועדת לאוכלוסיות מוחלשות, תפעל גם היא במסגרות בהובלת רשת חוויות, ובכך תאפשר לתלמידים ולהורים את המשך השמירה על שיגרת החיים. במקביל, רשת חוויות פתחה את ההרשמה לקייטנות בי"ס יבניאלי וקייטנה בבי"ס שביט,  הכוללת תוכנית ייחודית של הכנה לכיתה א'.

 

עשרות קייטנות מגוונות ייפתחו במרכזים הקהילתיים


במרכזים הקהלתיים נפתחו קייטנות הקיץ לגילאי בית הספר היסודי, הכוללות מגוון תחומי עניין ותוכן, בהן קייטנת אקטיביX, מבוכים ודרקונים, התעמלות אומנותית של נבחרת שוויץ המדע, מחול, אילוף כלבים, סדנאות קיץ לנוער, פעילות אתגרית, יציאה לימי שיא בימית 2000, סופרלנד, בריכת וייסגל, ועוד. בנווה יהודה נפתחה קייטנה רב תחומית, הכוללת שילוב של קרקס, אומנות, קסמים, מדע וימי מים מהנים עם מתנפחים רטובים.


עוד בין הקייטנות המיוחדות שנפתחו היום - אקדמיה לגיבורי וגיבורות על, שבה הם יצאו למסע של יצירת חוברת קומיקס אותה הם יאיירו ויכתבו.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...