שתף

אלינור אוחיון: הפיכת אתגרים לכוח - מסע אישי שהפך למופת השראה והעצמה לנשים ונוער

11:03 14.03.2024 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

בשנה האחרונה, אלינור אוחיון הפכה לדמות מרכזית בתחום ההעצמה האישית והמקצועית, בעיקר בקרב נשים ובני-נוער.

דרך סדנאות והרצאות סוחפות, אוחיון משלבת את סיפורה האישי המרתק עם כלים פרקטיים לפיתוח אישי ומקצועי, המותאמים לקהל היעד שלה

ההרצאה הבולטת ביותר של אוחיון: 'לפרוץ עם עוצמת היופי שבך', נותנת לנשים את ההזדמנות לצלול לתוך סיפורה האישי וללמוד איך להתמודד עם אתגרים ומכשולים בחיים. היא מדגישה את החשיבות של טיפוח העצמי, פנימי וחיצוני, ואת הכוח המרפא של התנועה והמוזיקה. אוחיון משתמשת בניסיונה האישי כדי להביא דוגמאות מחייה של איך היא התמודדה עם קשיים והצליחה להפוך לאישה חזקה ומובילה.

אחד המרכיבים הייחודיים בהרצאותיה הוא הדגש על סדנאות סטיילינג וטיפוח, שבהן היא לא רק מלמדת על טיפים ליופי וטיפוח, אלא גם על כיצד התדמית החיצונית יכולה לשפר את הביטחון העצמי ולתרום להצלחה בחיים.

המשתתפות יוצאות עם כלים מעשיים לשיפור הדימוי העצמי והתדמית האישית.

 

 

ההד החזק במסרים של אוחיון הוא ההשפעה החזקה של סיפור אישי על ההתפתחות האישית והמקצועית. על-ידי שיתוף מניסיונה האישי, היא מראה כיצד ניתן להתמודד עם קשיים, לגדול מתוך אתגרים ולהפוך לגרסה חזקה יותר של עצמנו.

התגובות הנרגשות מהמשתתפות מעידות על ההשפעה העמוקה והחיובית של הרצאותיה.

 

אוחיון, שהיא גם אישה עסקית מצליחה ואם לארבעה, מדגימה כיצד אפשר לשלב בין קריירה לבין חיי משפחה מתפקדת ואוהבת, תוך שמירה על עצמיות ופיתוח אישי. היא נותנת השראה לנשים ולבני-נוער לקחת את גורלם בידיים, לפתח את עצמם ולהגשים את מטרותיהם בחיים.

 

אלינור אוחיון בשלטי חוצות - מתוך קמפיין של עיריית יבנה

 

העשייה המגוונת והמשמעותית של אלינור אוחיון מתרחבת מעבר לבמות ההרצאות, נוגעת בחיים של אנשים באופן מעשי ומעניקה להם כלים לשינוי ולצמיחה. אחד מהפרויקטים הבולטים ביותר הוא השתלבות בתוכנית 'נוטעים יחד' בשיתוף עם עמותת לאופק וקק"ל, המיועדת לנוער במצב נשירה ממטה יהודה ובית שמש.
הפרויקט, העניק לנערים קורס ספרות מקצועי והזדמנות להקים מספרה ניידת, שמשרתת את הקהילה. בדרך זו, הנערים לא רק מממשים את כישרונם, אלא גם מקבלים כלים לעתידם התעסוקתי.
 

באוקטובר האחרון, במהלך המלחמה, בית הספר 'ארזים' ביבנה, תחת הנחייתה של אלינור, הזמין את מפוני הדרום והצפון לפינוק של טיפולי שיער חינם. תלמידי המגמה העניקו להם תספורות, טיפולי פנים, צבע ועוד. פרויקט המבטא את ערכי הנתינה והקהילתיות, ומציע תמיכה והפוגה מהיום יום המאתגר.

 

 

סיפורה האישי של אלינור, שמשמעותו מעבר להתמודדות עם קשיים, משמש אותה ככלי להשראה ולהעצמה.

כאשר היא סיפרה בערב של תרומת שיער לחיילות, על הרגע שבו איבדה את תלתליה הארוכים בילדותה, היא לא רק גרמה לחיילות להזדהות ולהתרגש, אלא גם להבין את הכוח האישי שבכל אחת מהן - לשנות ולהשפיע.

 

 

המחויבות של אלינור אוחיון ליצירת שינוי חיובי בחברה התבטאה בהשתתפותה בכנס 'לראות את האור', אירוע חשוב המתקיים זו השנה הרביעית ומיועד לנבחרי מועצות התלמידים מיבנה. האירוע, שהתקיים באולמי 'עדיה ארועים וכנסים', הציע מגוון סדנאות מעשירות וייחודיות, בהן התלמידים זכו לקחת חלק בפעילות שהוענקה בידי אוחיון עצמה.

 ההרצאות של אוחיון הן חגיגה של שמחה והעצמה, מציעות חוויה מעשירה, הכוללת: סטיילינג, ריקודי בטן, וטיפים ליופי וטיפוח. היא מאמינה שלכל אחת יש סיפור, והיא כאן כדי להאיר ולחזק אותן במסע האישי והמקצועי שלהן.

 

אלינור אוחיון מוכיחה שלא רק ניתן להתמודד עם האתגרים החיים מציבים בפנינו, אלא גם להפוך אותם לקפיצת מדרגה לצמיחה אישית ולהשפעה חיובית על הסובבים אותנו. היא חיה את המסר שלה ומעבירה אותו הלאה, מהווה מופת והשראה לרבים, ומאפשרת לכולם לחלום ולהגשים.

 

לסיכום, עשייתה של אלינור אוחיון בשנה האחרונה הייתה מרשימה ומשפיעה, מביאה עמה הרבה מעבר להרצאות וסדנאות. היא משפיעה על חייהם של רבים, מעניקה כלים להתמודדות עם החיים ומשרה השראה ותקווה.


לפרטים ותיאום הרצאה ניתן לדבר עם אלינור אוחיון בטלפון: 054-4849325

או לחצו על הקישור כאן >


צפו בסרטון:

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...