שתף

איתי לוי: ''אתה אדם רע ורשע''

14:22 14.10.2020

מה חדש ברחובות

הזמר איתי לוי מתייחס לשמועות הזדוניות אודות פטירת אימו ומבקש להתפלל למענה

 

עולם מטורף. רק ככה אפשר להסביר את מה שקרה ביממה האחרונה, אז החליט מישהו, לא ברור עדיין מי, להכריז כי רות לוי, אימו של הזמר איתי לוי, הלכה לעולמה. 

 

לוי אשר ישן באותו הזמן, קיבל מאות טלפונים מדאיגים וגם דברי ניחומים. לאחר שקם משנתו, גילה חרדה גדולה ודאג כי אולי קרה משהו ולא מספרים לו. 

 

לאחר שבדק את הכל, הבין כי מדובר במעשה שפל, אכזרי ונטול כל הגיון.

 

 

לוי כתב את הדברים הבאים:

 

בשעות האחרונות מסתובבת שמועה שאימי רות בת שרה הדבר הכי יקר לי בעולם יותר מכל דבר שיש יותר מהקריירה שלי יותר מהאוויר שאני נושם ויותר מכל מה שאני חי במשך 32 שנה 

 


שאימי היקרה שלי הלכה לעולמה . 


אז אספר לכם שנרדמתי אחרי יום מטורף שעבר עליי וקיבלתי מאות טלפונים שהכניסו אותי לחרדה שאני לא מכיר אותה בכיתי כמו תינוק עצם המחשבה שאולי לא מספרים לי שאולי עובדים עליי שאולי זה יכול לקרות !!


אני רוצה לומר לאותו אדם שעשה את זה אתה אדם רע ורשע אכזרי חסר רחמים ולא זכאי לדרוך על האדמה הזאת שמלאה באנשים טובים וטהורים מלאים בנתינה וגמילות חסדים !!!
אז אמא קודם סליחה אני מתנצל בפנייך שיש אנשים רעים בעולם אני אשמור עלייך בחיי כל עוד אני דורך על האדמה שלא יהיה לך פגע רע ולא נגע רע ... את האור שלי הלב שלי הדם שלי והאוויר שאני נושם סליחה סליחה סליחה אמא ... ואותו אדם שעשה את זה אני סולח לך כי השומע ביזיונו ידום וישתוק בוחר בשתיקה ומאמין בעשייה .. אמא אני מאחל עד מאה ועשרים ואם צריך אתן לך שנים מחיי!!! 


מבקש מכם להתפלל לרפואתה של אימי❗️ רות בת שרה כל תפילה❗️ תתקבל ברצון שערי דמעה לא ננעלו

 

 

מתוך עמוד הפייסבוק של איתי לוי

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...