שתף

איסור הדלקת מדורות בל"ג בעומר

09:29 10.05.2020

מה חדש ברחובות

שימו לב: איסור על הדלקת מדורות ל"ג בעומר

 


הממשלה אישרה בשבוע שעבר שורת תיקונים לתקנות שעת חירום (הגבלת פעילות) בהם הגבלות לצורך מניעת התקהלות והדבקה סביב אירועי ל"ג בעומר: תיאסר הדלקה ושהייה בסמוך למדורות בכל רחבי הארץ (למעט מדורות שיתקיימו בהר מירון תחת הנחיות מיוחדות)


עיריית רחובות מודיעה בהתאם כי חל איסור לקיים את מדורות ל"ג בעומר, שיחול השבוע  (בימים שני ושלישי 11-12.5). חשוב להמשיך ולנהוג בצעדים זהירים גם בחג ל"ג בעומר בכדי לשמור שנגיף הקורונה לא יתפרץ בשנית.

 

האיסור על הבערת מדורות נועד למנוע התקהלות לא רצויה, לשמור על איכות הסביבה וגם להפחית את הסכנה משריפות בתוך העיר.
משרד הבריאות קורא לציבור להמשיך ולהישמע להנחיות בדבר ריחוק פיזי, עטיית מסכות ושמירה על היגיינה, לשם הבטחת בריאות הציבור והמשך המאבק המשותף בהתפשטות נגיף הקורונה.


רחמים מלול, ראש העיר: " בזכות המשמעת וההקפדה על ההנחיות אנו זוכים לחזור לשגרת החיים בימים האחרונים. גם בל"ג בעומר עלינו להימנע מהתקהלויות מיותרות ובכך נימנע מהדבקה ונמשיך לשמור על בריאותנו. אני קורא לכל התושבים להישמע להנחיות, ולחגוג את לג' בעומר השנה ללא מדורות"

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...