שתף

איך תדעי אם בן הזוג שלך בוגד בך

09:06 24.07.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

נתחיל במובן מאליו ונגיד לכן כי האמת היא שאי אפשר באמת לדעת האם בן הזוג שלך בוגד בך

 

את יכולה להיות עם התחושה הזו כאילו משהו קורה והוא לא בסדר, אנחנו יכולים להיות כאן כדי להושיט לך יד ולעזור לך, אבל לפני שנדבר בהרחבה על יחסים, אנחנו רוצים להזכיר לך כי בסוף, ככל שיש לך יותר ידע, כך את יכולה לשלוט ולנתב את הספינה של חייך. אנחנו יודעים, זו סיטואציה כלל לא פשוטה, אבל אנחנו כאן כדי לעזור לך. כדי לנסות ולהבין ביחד מה אמת ומה שקר וכדי לתת לך את כל המידע שיעזור לך להחליט נכון עבורך. כעת, בלי הקדמות נוספות, נצלול ללב העניין.

 

אילו סימנים יכולים להעיד על כך שמשהו לא כשורה

כמובן, אף אחד לא יכול לדעת בוודאות מה קורה לבני זוג כאשר הם נמצאים לבד בבית. לכן, בכל זוגיות הסימנים יהיו מעט שונים. בכל זאת, הרשימה כאן נועדה כדי לאפשר לך לקחת כמו מבט מרחוק על הנעשה אצלך בבית. לפעמים, בסיטואציה כל כך מורכבת, את עלולה להרגיש מבולבלת ולהאשים את עצמך כי את 'סתם מגזימה'. אבל הרבה פעמים יכול להיות כי את בהחלט רואה את הדברים נכונה, אבל את צריכה רגע להפנים את המידע כדי לצאת לדרך ולפעול. לכן, היה לנו חשוב ליצור עבורך רשימה קצרה, כזו שתעזור לך לרגע להסתכל על החיים שלך מנקודת מבט אחרת:

 

האם את מרגישה לא בנוח לשאול את בן הזוג שאלות וכאשר את שואלת את מקבלת תשובות שלא מספקות אותך?

אמנם, אנחנו עדיין לא יכולים להיות בטוחים כי אכן מדובר על בגידה, אבל להישאר במערכת יחסים בה את מרגישה לא בנוח ואת חוששת כי את לא מקבלת את כל האמת, זה לא מקום טוב להיות בו.

 

האם את מרגישה כי היחסים האינטימיים כבר לא מה שהיו?

כמובן, יכולות להיות לכך הרבה סיבות, אבל מטבע הדברים, התאהבות חדשה של הגבר באישה אחרת, יכולה להיות זרז להתפרקות היחסים האינטימיים.

 

תמונה: FREEPIK

 

האם את רואה סימנים לכך שבן הזוג מקיים חיים כפולים?

אלו יכולות להיות הודעות מפתיעות בטלפון, אי זמינות בשעות מסוימות וכן הלאה.

 

האם האינטואיציה שלך מספרת לך כי משהו כבר לא מתנהל כשורה?

כלי הנשק החזק ביותר של נשים נעוץ באינטואיציה שלהן. אם את מרגישה שמשהו לא מתנהל כתמול שלשום, זו סיבה מספיק טובה לפנות ולבקש עזרה.

 

מה התפקיד של משרד חקירות ומדוע הוא חשוב

כאשר את נכנסת לסחרור ואת לא בטוחה האם בעלך בוגד בך, אז מתחילות לצוף מחשבות לא פשוטות ואת עלולה למצוא את עצמך מקבלת החלטות ממקום לא רציונאלי. בין אם אתם זוג נטול ילדים ובין אם ישנם ילדים בתמונה, חשוב להבין כי לא פעם, אם יש בידייך ריאיות קונקרטיות אשר נגבו במסגרת חקירת בגידה, אשר נלקחו כדין, את תוכלי להשתמש בראיות הללו, במידה ויהיה בכך צורך בבית המשפט. כך, חקירת בגידה לא רק מאפשרת לך לקבל את הנתונים כאן ועכשיו, כדי שתוכלי לקבל החלטות נכונות, כאלו שישפיעו על חייך וחיי ילדייך בעתיד. אלא, אנחנו מדברים על חקירה אשר יכולה לעזור לך להיאבק על האינטרסים שלך בבית המשפט, במידה ויהיה בכך צורך בהמשך.

 

הכי חשוב זה להישאר רגועה ולפנות אלינו לקבלת סיוע

אנחנו, משרד חקירות געש, כבר עבד בעבר ועובד היום עם נשים רבות החוות אירועים דומים. אנחנו יודעים, ברגעים אלו נדמה כאילו העתיד נראה 'שחור'. אבל אנחנו רוצים לעודד אותך ולהגיד כי דווקא פניה אלינו, יציאה לדרך עם חקירת בגידה מסודרת והבאה של המידע לפנייך, אלו יכולים לאפשר לך להחליט נכון ולהתחיל בפרק חדש בחייך בלי טיפה של מועקה על הלב. משרד החקירות געש הוא משרד איכותי ומקצועי. את המשרד ייסדו יוצאי מחלקת הבילוש של משטרת ישראל ולאנשי המקצוע ניסיון רב בתחום החקירות. לפרטים נוספים, אנחנו כאן.

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...