שתף

''איזה טיפול מקבל ילד בן שנה בשבי?''

11:51 18.01.2024 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

לציון יום הולדת שנה לכפיר ביבס, צוות מערך הילדים במרכז הרפואי קפלן ברחובות הפריח היום 104 בלונים כתומים, כמספר ימיו בשבי בשבי החמאס

 

הבוקר, יום חמישי ה-18.1, מציינת משפחתו של כפיר ביבס את יום הולדתו הראשון. כפיר, אחיו אריאל בן ה-4 ואמם שירי נחטפו בבוקר השבעה באוקטובר מביתם בניר-עוז. גם אב המשפחה, ירדן, נחטף באותו בוקר.

 

ביוזמת מערך הילדים של המרכז הרפואי קפלן מקבוצת כללית, התאספו הצוות הרפואי והסיעודי המטפל מידי יום בילדים, הנהלת בית החולים וצוותים נוספים, ויחד הפריחו מול בניין הילדים 104 בלונים כתומים - לציון יום הולדתו של כפיר.

 

מארינה שטרייטר, מנהלת הסיעוד במחלקת ילדים א׳ במרכז הרפואי קפלן ומי שיזמה את האירוע אומרת:  "אין יום שאני לא חושבת על כפיר, רואה את פניו בפני הילדים הבאים בשערי המחלקה בבית החולים. ילד בן שנה בשבי טרוריסטים זה בלתי נתפס. מי דואג לו? מי מטפל בו? כמו כל עם ישראל, כולנו מייחלים לשובו עם משפחתו בשלום הביתה. רצינו שהמשפחה תדע שאנחנו איתם, בתפילותיהם, בתקוותיהם ובמאבקם להחזיר אותם לביתם".

 

פרופ׳ טריף בדר, מנהל המרכז הרפואי קפלן וביה"ח הרצפלד אמר: "זאת הדרך שלנו להזדהות עם כפיר ועם משפחתו, וזה מחזק את כולנו. רבע מחייו הוא נמצא בשבי, וזה צובט את הלב לכל מי ששומע את זה. אנו מייחלים לחזרתו ולחזרתם של כל החטופים לביתם במהרה".

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...