שתף

אביב איטח דורש דיון חירום עקב מקרי האלימות בעיר

14:35 31.03.2019

מה חדש ברחובות

חבר המועצה אביב איטח פנה במכתב לראש העיר בדרישה לקיים דיון חירום עקב מקרי האלימות האחרונים בעיר

 

לפני זמן קצר, פנה חבר המועצה אביב איטח במכתב לראש העיר רחמים מלול ובו דרש לקיים דיון חירום עקב מקרי האלימות הרבים בעיר בתקופה האחרונה.

 

במכתבו כתב איטח :

"חודש של רציחות ודקירות ברחובות.

למרות אגרת השמירה שנוספה לתשלומי הארנונה בשנים האחרונות, שוב סופ"ש של דקירות בהמשך ל 2 מקרי הרצח שאירעו לאחרונה ברחובות, משהו בתחושת הביטחון של התושבים נסדק.

כעת שיגרתי לראש העירייה מלול מכתב דרישה לדיון חירום עם הגורמים הרלוונטיים במשטרת ישראל והשיטור העירוני.

לכב'
ראש העירייה
רחמים מלול

הנדון: דרישה לקיום דיון חירום בעקבות מקרי הרצח והאלימות בשבועות האחרונים בעיר

שלום רב,

לצערי אנו עדים לאחרונה על ריבוי מקרים של אלימות קשה ברחבי העיר הן במרכזי הבילוי ואולמות אירועים והן במרכז העיר.
לפני מספר שבועו. אירע רצח במרכז העיר ובשבועות האחרונים אנו עדים למספר אירועי דקירה ואלימות קשה שגרמה לפציעות קשות וסכנת חיי אדם בעוד ברגעים אלה שוכבים בבתי החולים פצועים רק מ2 מקרים בסוף השבוע האחרון.

מי שאחראים הראשיים למניעת האלימות , אכיפה והגברת העירונות הם כמובן משטרת ישראל ותחנת רחובות.
אך יחד עם זאת, ובמיוחד כאשר מדובר בתוך עירנו, וכאשר תושבי העיר משלמים באופן קבוע אגרת שמירה, יש תפקיד חשוב גם לשיטור עירוני בהגברת הנוכחות והעירנות ואכיפה היכן שניתן ובהתאם לסמכויות שניתנו להם.
אני משוכנע שניידות השיטור ועובדי האגף פועלים כל העת להגביר נוכחות וניראות אך ייתכן שצריך להגביר נוכחות וניידות וכמו כן תקנים נוספים לפקחים ולכן ארצה לראות את תכנית העבודה והפריסה ברחבי העיר לפי סדרי עדיפויות.

תושבי רחובות מודאגים, מיום שישי בבוקר והבוקר אני מקבל פניות מהורים ותושבים אשר מרגישים פחות בטוחים במיוחד לאור המקרה האחרון ברח' לוין אפשטיין.

כמי שהפיק בעשור הקודם אירועים רבים מכל הסוגים אני יודע מנסיוני כמה ההרתעה ונוכחות הסירנות חשובה וזה לא משנה אם זו ניידת משטרת ישראל או ניידת שיטור עירוני.

חשוב להדגיש שלעתים מדובר באירועים אלימים ונפגעים של תושבי חוץ אך כאמור, מדובר בתחושת הביטחון של תושבי רחובות וכמובן במיתוגה ופרסום ידיעות שליליות.

אני מבקש לקיים דיון חירום עם הגורמים הרלוונטים בעירייה, משטרת ישראל והשיטור העירוני.

בתודה,
אביב איטח
חבר מועצת העיר"

העתקים:
מנכ"ל העירייה
מנהל השיטור העירוני
משטרת ישראל תחנת רחובות
תושבי העיר רחובות

 

חבר המועצה אביב איטח. מודאג ממקרי האלימות בעיר 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...